مسابقات ufc

UFC در مورد ESPN 38 پیش واقعیت ها: Magny می تواند رکورد بردهای GSP را بشکند

UFC در ESPN 38 حقایق قبل از رویداد: نیل مگنی می تواند رکورد ژرژ سنت پیر را بشکند

UFC روز شنبه به پایگاه اصلی خود یعنی UFC Apex در لاس وگاس باز می گردد UFC در ESPN 38، که دارای یک کارت اصلی است که پس از مقدمات در ESPN2 در ESPN پخش می شود.

مجموعه ای از رقبای سبک وزن در حال افزایش در رویداد اصلی نمایش داده می شود. آرمان تزاروکیان (18-2 MMA، 5-1 UFC) و Mateusz Gamrot (20-1 MMA، 3-1 UFC) زمانی که در یک مبارزه 5 راندی با هم روبرو شوند، به دنبال راهیابی به مرحله بعدی دسته هستند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اعداد و ارقام پشت سر مسابقه، و همچنین بقیه ترکیب 12 مبارزه، حقایق قبل از رویداد MMA Junkie در مورد UFC در ESPN 38 را در زیر بررسی کنید.

آرمان تزاروکیان مقابل ماتئوش گامروت

آرمان تزاروکیان

برد پنج مبارزه تزاروکیان در UFC در سبک وزن، پس از چارلز اولیویرا (10)، اسلام ماخاچف (9) و بنیل داریوش (هفت) به چهارمین دوره طولانی فعال در بخش تقسیم شده است.

تزاروکیان 1.36 ضربه قابل توجه در دقیقه در مسابقات سبک وزن UFC جذب می کند، که سومین امتیاز برتر در تاریخ بخش پس از ماخاچف (0.79) و مت سرا (1.24) است.

گامروت هر سه پیروزی خود در UFC را با توقف به دست آورده است.

نیل مگنی در مقابل شوکت رحمانوف

نیل مگنی

نیل مگنی (26-8 MMA، 19-7 UFC) در بیست و هفتمین مبارزه خود در وزن سبک UFC شرکت می کند که پس از مت براون (29) دومین بازی در تاریخ بخش هاست.

19 پیروزی مگنی در رقابت‌های سبک وزن UFC با ژرژ سنت‌پیر بیشترین پیروزی در تاریخ بخش‌ها برابر است.

13 پیروزی تصمیم Magny در مسابقات UFC بیشترین تعداد در تاریخ شرکت است.

مگنی تنها مبارزی در تاریخ UFC مدرن است که در سال‌های متوالی پنج یا بیشتر هشت ضلعی بازی کرده است. او در سال 2015 پس از 5-0 در سال 2014، 4-1 پیش رفت.

مگنی یکی از سه مبارز تاریخ UFC است که مانند سال 2014 پنج پیروزی در یک سال تقویمی به دست آورده است. کوین هالند (2020) و راجر هوئرتا (2007) نیز به این شاهکار دست یافتند.

100 ضربه زمینی قابل توجه Magny در مقابل هکتور لومبارد در جایگاه UFC Fight Night 85 به عنوان رکورد تک مبارزه UFC فرود آمد.

شوکت رحمانوف (15-0 MMA، 3-0 UFC) هر 15 پیروزی حرفه ای خود را با توقف به دست آورده است.

رحمانوف یکی از ۱۳ مبارزی است که در تاریخ UFC موفق به کسب ناک اوت شده است. او این شاهکار را در UFC Fight Night 200 به انجام رساند.

جاش پاریسیان در مقابل آلن بودو

آلن بادو

آلن بادولغزش سه مبارزه بدون برد (8-3 MMA، 0-2 UFC) طولانی ترین بازی دوران حرفه ای او است. او از آوریل 2019 هیچ پیروزی کسب نکرده است.

کریس کورتیس در مقابل رودولفو ویرا

کریس کورتیس

کریس کورتیس (28-8 MMA، 2-0 UFC) 16 مورد از 17 برد توقف حرفه ای خود را با ناک اوت به دست آورده است. او هر دو پیروزی خود در UFC را با ناک اوت به پایان رسانده است.

رودولفو ویرا (8-1 MMA، 3-1 UFC) هر هشت پیروزی حرفه ای خود را با توقف به دست آورده است.

ویرا هر سه پیروزی خود در UFC را با ارسال به دست آورده است.

UFC مایکل کارول، تحلیلگر تحقیقاتی و تهیه کننده آمار زنده در این داستان مشارکت داشت. او را در توییتر دنبال کنید @MJCflipdascript.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا