رییس هیات بدن‌سازی و پرورش اندام خراسان رضوی گفت: این هیات در رتبه بندی فدراسیون بدن‌سازی و پرورش اندام کشور موفق شد بالاتر از سایر استان ها به عنوان برترین هیات کشوری انتخاب شود.

سروش پورآزاد افزود: فدراسیون بدن‌سازی و پرورش اندام در راستای ارزیابی عملکرد و بررسی فعالیت‌های استان‌ها اقدام به رتبه بندی هیات‌های بدن‌سازی و پرورش اندام استانی در سطح کشور کرده است که طبق نتایج شاخص‌های ارزیابی شده استان خراسان رضوی در سال ۱۳۹۹ با کسب ۶۷۵ امتیاز در گروه A موفق به کسب رتبه نخست در کشور شد.

برگزاری مسابقات دوچرخه سواری کوهستان
مسوول کمیته کوهستان هیات دوچرخه سواری خراسان رضوی گفت: یک دوره مسابقه دوچرخه سواری کوهستان نیمه ماراتن به مسافت ۱۸ کیلومتر روز ۲۲ خرداد در مسیر “کوه پارک” به “قله زو” مشهد برگزار شد.

علیرضا احمدی قطبی افزود: در این مسابقات ۳۱ دوچرخه سوار در رده‌های سنی بزرگسالان، جوانان و نوجوانان از شهرهای مشهد، گلبهار، فریمان و نیشابور با هم رقابت کردند.

دعوت دختران وزنه بردار به اردوی تیم ملی

نایب رییس بانوان هیات وزنه برداری خراسان رضوی گفت:  پنج وزنه بردار این استان به اردوی آمادگی و انتخابی تیم ملی نوجوانان کشور دعوت شدند. 

اکرم حسینی افزود: غزل و غزاله حسینی، پرنیا فرنوش کیا، مائده منصوری و هلیا کیانی دعوت شدگان به اردوی تیم ملی هستند.

وی ادامه داد: اردوی یاد شده از دوم تا هشتم تیرماه در کمپ تیم ملی وزنه برداری مجموعه ورزشی آزادی تهران در شرایط کامل قرنطینه برگزار خواهد شد.

دعوت بوکسور خراسانی به اردوی تیم ملی

رییس هیات بوکس خراسان رضوی گفت: علی حبیبی‌نژاد، بوکسور این استان از سوی فدراسیون بوکس به اردوی انتخابی تیم ملی بزرگسالان فراخوانده شد.

امیرحسین اخوان روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: حبیبی نژاد که در وزن ۶۳ کیلوگرم به این اردو دعوت شده، سابقه قهرمانی استان و کشور را در کارنامه دارد.

وی ادامه داد: اردوی تیم ملی بوکس از دیروز در آکادمی تیم های ملی فدراسیون بوکس آغاز شده است که تا چهارم تیرماه ادامه دارد.