به گزارش “ورزش سه”، مسابقات UFC که این روزها با حضور برترین فایترهای دنیا در حال پیگیری است، شب گذشته شاهد یک اتفاق تلخ و نادر بود. رامیز براهیماج، فایتری که برای اولین بار در UFC مبارزه می کرد، برابر مکس گریفین قرار گرفت.

این مبارزه در قفس توری آن هم در سبک وزن نگاه خیلی ها را به خود جلب کرده بود، اما شاید کسی از سرنوشت تلخ براهیماج خبر نداشت.

بعد از چند دقیقه مبارزه و در شرایطی که گریفین با یک ضربه آرنج وحشتناک به صورت براهیماج کوبید، این فایتر تازه وارد به UFC نزدیک بود گوش خود را از دست بدهد! آنطور که در تصاویر مشخص است، بخش اعظمی از گوش رامیز براهیماج جدا شده و نزدیک است که روی زمین بیفتد!

آنطور که فاکس اسپورت گزارش داده، ضربه وحشیانه گریفین باعث شده تا گوش چپ براهیماج در اولین مبارزه در UFC از کنار سر او آویزان شود؛ صحنه تلخی که خیلی کم حتی در مبارزه های آزاد دیده می شود. 

 

 

 

فاکس اسپورت این اتفاق را یکی از وحشتناک ترین آسیب های که UFC تا به حال تجربه کرده، خوانده و این را یک اتفاق تلخ در اولین مبارزه براهیماج دانسته است. 

البته بلافاصله بعد از قطع مسابقه و اعلام پیروزی گریفین، براهیماج توسط پزشکان مورد مداوای سرپایی قرار گرفت و هنگام بالا رفتن دست حریفش هم دستش را روی گوش خود قرار داده بود. 

این مبارزه بازگشتی برای گریفین به سمت پیروزی بود. او در دو مبارزه قبلی خود در سبک وزن UFC شکست خورده بود و حالا با یک اتفاق نادر و ضربه ای وحشتناک برد خود را جشن گرفت. 

اتفاق جالب اما در پایان مبارزه رخ داد؛ جایی که گریفین به سمت براهیماج رفت و به خاطر آسیبی که به او وارد شده، از او دلجویی کرد.