بوکس حرفه ای

چه کسی ضربه بعدی را به قهرمان بلامنازع جرمل چارلو خواهد زد؟ جرمل چارلو به سبک برایان کاستانو را با یک برد بزرگ با ناک اوت به پایان رساند و قهرمان بلامنازع میان وزن نوجوانان شد. اما برای حفظ جایگاه خود، او باید با برخی از ستاره های در حال ظهور این ورزش روبرو شود – و آنها را شکست دهد.1hMike CoppingerAP Photo/Marcio Jose Sanchez

چه کسی ضربه بعدی را به قهرمان بلامنازع جرمل چارلو خواهد زد؟

کارسون، کالیفرنیا — پس از 22 راند، به نظر می رسد جرمل چارلو رقابت خود را با برایان کاستانو به پایان رسانده است. چارلو پس از اولین برخورد خود تنظیمات مناسبی را انجام داد و کاستانو را در مسیری که به سمت کاستانو به بیرون فرستاده شد پایان بی رحمانه راند 10 پس از دو ناک دان در روز شنبه.

این بازیکن 31 ساله اهل هیوستون اکنون می‌تواند بزرگ‌ترین برد دوران حرفه‌ای خود را گرامی بدارد، پیروزی که در نهایت او را با وزن 154 پوند شش سال پس از کسب اولین عنوان خود با KO در دور هشتم جان جکسون، بی‌رقیب کرد.

رزومه او در طول این فرآیند رشد کرد. یک KO دور اول اریکسون لوبین. راند یازدهم KO تونی هریسون در یک مسابقه مجدد. و همچنین یک KO راند هشتم جیسون روزاریو در سال 2020 که کمربند سوم او را محکم کرد. اما مبارزات کاستانو سخت ترین آنها بود، حتی با توجه به شکست تصمیم بحث برانگیز او در برابر هریسون در سال 2018.

اکنون، رقبای جوان و گرسنه بیشتری در انتظار هستند که دو نفر در بالای گروه ایستاده‌اند: تیم تزیو و سباستین فاندورا. هر دوی آنها در کنار رینگ در پارک ورزشی دیگنیتی هلث حضور داشتند تا از نزدیک به حاکم جدید دسته متوسط ​​وزن نوجوانان نگاه کنند، و هر دوی آنها اکنون می خواهند که عنوان قهرمانی خود را بدست آورند.

Tszyu، پسر تالار مشاهیر Kostya Tszyu، به نظر می‌رسد پس از اینکه موافقت کرد کناره‌گیری کند تا به چارلو و کاستانو اجازه دهد تا با مسابقه‌ی مجدد شنبه ادامه دهند، اول شد. این بازیکن 27 ساله استرالیایی بهترین برد دوران حرفه ای خود را کسب می کند، پیروزی با تصمیم متفق القول مقابل ترل گاوشا، قهرمان المپیک در ماه مارس – مسابقه ای که در همان دور اول حذف شد. اما آیا بوکسوری که به سرعت در حال توسعه است برای یکی از بهترین مبارزان این ورزش آماده است؟

چارلو 31 ساله گفت: “گرما متفاوت در آمریکا. چقدر پول گرفت؟ F— تیم.”

جدای از اختلاف درآمدهای شغلی، Tszyu به عنوان رقیب اجباری WBO می نشیند و توسط ESPN در رده سنی متوسط ​​وزن رتبه 3 را دارد. او همچنین یکی از بزرگترین ستاره های ورزش استرالیا است که قرار است میزبان بیش از 50000 هوادار برای مسابقه قهرمانی سبک وزن بین جورج کامبوسوس و دوین هانی در 5 ژوئن باشد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا