یوسف بهتری ، رئیس فدراسیون انجمن های ورزشهای رزمی، با انتشار پیامی به مناسبت دومین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی، در پیامی، یاد و خاطره سردار دل ها شهید حاج قاسم سلیمانی را گرامی داشت و به مقام والای ایشان ادای احترام کرد.

در متن این پیام آمده است:

وَلَا تَحْسَبَنَّ الَّذِینَ قُتِلُوا فِی سَبِیلِ اللَّهِ أَمْوَاتًا بَلْ أَحْیَاءٌ عِندَ رَ‌بِّهِمْ یُرْ‌زَقُونَ

هرگز کسانى را که در راه خدا کشته شده‏ اند مرده مپندار بلکه زنده‏ اند که نزد پروردگارشان روزى داده مى ‏شوند. [آل عمران – ۱۶۹]

دو سال از شهادت سردار رشید اسلام سپهبد حاج قاسم سلیمانی به دست رژیم جنایتکار آمریکا می گذرد؛ سرداری که با خون خود، درخت تنومند مقاومت، اخلاص و عمل را در منطقه راهبردی غرب آسیا آبیاری کرد و خونش جانی دوباره به مبارزان راه آزادی و آزادگی بخشید.

بی‌شک پرچمی که با دستان پرمهر سردار حاج قاسم سلیمانی و همرزمان شهیدشان در حمایت از مظلومان و مبارزه با استکبار جهانی برافراشته‌ شده است، با توکل به حضرت حق با قوت و قدرت بیشتری در اهتزاز باقی مانده و درخت تنومند مقاومت و مبارزه با استکبار جهانی با خون این شهید عزیز مستحکم‌تر خواهد شد. هر قطره خون حاج قاسم، در رگ‌های هزاران جوان مؤمن و انقلابی این مرز و بوم می جوشد.

شهید سلیمانی قهرمان میدان بود و تمام ورزشکاران ایران اسلامی باید در زندگی خود از منش پهلوانی ایشان الگو گرفته و همانگونه که این شهید بزرگوار در میدان حق علیه باطل برای عزت ایران اسلامی جنگید، در میادین بین‌المللی ورزشی پرچم سه رنگ ایران را به اهتزاز درآورده و نام و یاد سردار دلها را زنده نگه دارند.

دشمن جنایتکار باید بداند که با هر بار کشتن سردار سلیمانی‌ها، صدها سردار سلیمانی متولد و انسجام ملت ایران پس از شهادت ایشان دو چندان خواهد شد.

بر خود وظیفه می‌دانم دومین سالگرد شهادت جان‌سوز سردار سرافراز لشکر اسلام و میهن عزیزمان ایران، فرمانده همیشه پیروز سپاه قدس، سپهبد سردار «حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس را به رهبر معظم انقلاب، همرزمان و خانواده بزرگوار این دو شهید عالی‌مقام، ملت شریف و بزرگ ایران و همه دوستدارانشان تسلیت عرض نمایم.

یوسف بهتری رییس فدراسیون انجمن‌های ورزشهای رزمی

۱۴۰۰/۱۰/۱۲