پس از پیروزی مجدد داستین پویریر مقابل کانر مک گرگور، حبیب نورماگومدوف در پیامی نوشت “خوبی‌ همیشه بدی رو شکست میده”. کانر هم در واکنش به این صحبت نوشت “یعنی‌ کووید خوب بود و پدرت بد؟”. کانر اما پس از انتشار این پیام، آن را پاک کرد. حبیب در آخرین پادکست‌ هات باکسینگ با مایک تایسون در واکنش به صحبتهای کانر گفت: 

وقتی‌ اون در مورد این موضوع صحبت کرد، فقط بدیه که میتونه در مورد پدر، همسر، فرزندان، مذهب حرف بزنه. اگه تو یه آدم عادی باشی‌ هیچوقت در مورد این چیزا صحبت نمیکنی‌. من فکر می‌کنم اون وقتی‌ که این توییت رو نوشت یا خیلی‌ مست بود یا یه چیزیش میشد. و روز بعدش اون همه‌ی توییتها رو پاک میکنه. حتما حالش خوب میشه و میگه “اوه چیکار کردم”، بعد از اونه که پاک میکنه. وقتی‌ یکی‌ در بین ما نیست، اون حتی در قید حیات هم نیست، این صحبتها باطن واقعی‌ طرف رو نشون میده. نشون میده که چقدر کثیفه. وقتی‌ اون که یکی‌ از بهترین‌های دنیاست میره و یه مشتی به یه ۷۰ ساله میزنه (پیرمرد در پاب ایرلندی) این نشون میده که تو قلبت چی‌ داری. این باطن تو رو نشون میده که چقدر کثیفی. وقتی‌ که تو هم پدر مادر داری و هم بچه داری چطور میتونی خودت رو اینشکلی نشون بدی؟ من متوجه نمیشم که چطور کسایی که نزدیک هستن بش نمیگن که هی‌ جریان چیه؟ 

حبیب در ادامه گفت: وقتی‌ پولدار میشی‌، وقتی‌ معروف میشی‌ بعضی‌ها آدمهای واقعی‌ کنارشون رو از دست میدن. اونها رو از دست میدن. اون آدمهای واقعی‌ که تو رو دوست دارن حقیقت رو بت میگن. اما آدمهای دو رو و تقلبی؟ اونها همیشه میگن که تو خوبی‌ و کارت درسته. اونها هیچوقت چیزی رو بت نمیگن که عصبانی نشی‌ چون نمیخوان اون موقعیت خوب رو از دست بدن. آدمهای واقعی‌ اهمیتی به این چیزها نمیدن. اونها وقتی‌ تو پولدار و مشهور نبودی با تو بودن. اونها اهمیتی به پول نمیدن اونها فقط دوستت دارن. فکر می‌کنم که اون خیلی‌ از آدمهای نزدیکش رو از دست داد.