همایش سفیران سلامت ووشو در حضور معاون وزیر برگزار شد


۱۴۰۰/۰۷/۲۹  |  
۱۰:۳۷:۳۸

همایش سفیران سلامت ووشو با حضور معاون وزیر ورزش و جوانان و جمعى از سفیران سلامت ووشو از سراسر کشور به میزبانی پارک آب و آتش تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ووشو، همزمان با هفته تربیت بدنی و سلامت، همایش سفیران سلامت ووشو با حضور سینا کلهر، سرپرست معاونت فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان و امیرصدیقی رئیس فدراسیون ووشو در پارک آب و آتش تهران برگزار شد.

کلهر در این همایش با اشاره به موضوع همگانی کردن ورزش در سطح کشور، با استقبال از تلاش هاى فدراسیون ووشو اظهار داشت: طرح سفیر سلامت فدراسیون ووشو، طرحی بسیار جالب است. بحث توسعه همگانى و بویژه سلامت، یکی از برنامه هایی است ما بنا داریم در معاونت فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان آن را به صورت سراسری در کل کشور عملیانی کنیم.

وی با بیان اینکه به فدراسیون ووشو بابت این اقدام تبریک می‎گویم، گفت: مسیری که ما بنا داشتیم آن را آغاز کنیم را فدراسیون ووشو پیشتر شروع کرده است که این جای خرسندی دارد. فدراسیون ووشو الگو و نمونه خوبی در راه توسعه ورزش همگانی است.

زهرا ناطقى نایب رئیس، علی على صدیقی دبیرکل فدراسیون ووشو، حمیدبنی تمیم مدیرکل دفتر توسعه ورزش همگانی وزارت، ملکى مدیر تیم هاى ملى، نیلى رئیس کمیته همگانى، بهادران مدیر اوقات فراغت و سرگرمی سازمان ورزش شهرداری تهران ، قاسم زاده معاون فرهنگى و جمعى از مسئولین اراضی گردشگرى و فرهنگى عباس آباد تهران و خانواده بزرگ ووشو از جمله نفرات حاضر در این همایش بودند.

طرح سفیر سلامت ووشو که در راستای مسئولیت اجتماعی فدراسیون به وجود آمده است، طرحی است که قصد آن ایجاد تجربه ای ملموس از ووشو و شناساندن هر چه بیشتر آن به مردم به عنوان ورزشی همگانی است. طرحی که سعی در نزدیک کردن هر چه بیشتر مردم به ورزش دارد. اولین دورهی آموزشی در آذر ماه سال گذشته برای ۵۰ نفر از مربیان باسابقه ورزش همگانی شهرداری تهران اجرا شد.

بیش از ۴۰۰ نفر آموزش و حدود ۱۰۰۰۰ نفر ساعت آموزش تئوری و عملی به شکل آنلاین برای کل ایران در ٣١ استان کشور حضور دارند.

انتهای پیام/