نشست مسئولان فدراسیون ووشو با رئیس کمیته تربیت بدنی کمیسیون فرهنگی مجلس


۱۴۰۰/۱۰/۲۰  |  
۱۴:۴۴:۵۲

رئیس و مسئولان فدراسیون ووشو با رئیس کمیته تربیت بدنی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی دیدار و گفت‌وگو کردند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ووشو، مسئولان فدراسیون ووشو امروز (دوشنبه ۲۰ دی ماه) با حضور در مجلس شورای اسلامی و دفتر احمد راستینه با وی دیدار و گفت‌وگو کردند.

در این دیدار امیر صدیقی رئیس فدراسیون، ناطقی نایب رئیس امور بانوان، بختیاریان سرپرست دبیرکلی، ملکی مدیر تیم‌های ملی، حبیب‌پور از داوران فعال ووشو و همچنین دکتر توحیدنیا مسئول حوزه نماینده مجلس حضور داشتند.

در این نشست گزارشی از فعالیت‌های فدراسیون ووشو به ویژه در حوزه فرهنگی، مسئولیت‌های اجتماعی و توسعه همگانی و همچنین گزارشی از برگزاری اردوهای تیم‌های ملی و برنامه‌های فدراسیون برای حضور پر قدرت در بازی‌های آسیایی ۲۰۲۲ هانگژو ارائه شد.

در ادامه این نشست راستینه ضمن استقبال و تمجید از اقدامات و برنامه‌های صورت گرفته، از اینکه فدراسیون ووشو با قدرت در حال پیگیری مسائل مختلف این رشته است، ابراز خوشحالی کرد.

وی با بیان اینکه توجه به مسائل فرهنگی نباید کمتر از حوزه قهرمانی باشد، به توصیه‌های مقام معظم رهبری در این باره اشاره کرد و گفت: مجلس از ورزش کشور در همه ابعاد از جمله افزایش اعتبارات این حوزه در بودجه حمایت می‌کند.

رئیس کمیته تربیت بدنی کمیسیون فرهنگی مجلس ابراز امیدواری کرد که با تلاش‌ها و مدیریت فدراسیون، درخشش بسیار خوبی از ورزشکاران این رشته در میادین مختلف ایجاد شود.

انتهای پیام/