ملایی: به آینده همکاری با ووشو خوش‌بین هستیم/ صدیقی: «ووشو برای همه» را به یک مطالبه جدی تبدیل کردیم


۱۴۰۰/۰۲/۰۵  |  
۱۲:۰۸:۵۱

رئیس فدراسیون ورزش های همگانی در این دیدار گفت: تلاش های فدراسیون ووشو در حوزه ورزش همگانی و توجه به موضوع سلامت و تندرستی ستودنی است.

افشین ملایی با اشاره به طرح های فدراسیون ووشو در حوزه همگانی بویژه طرح ملی «ووشو سلامت» ادامه داد: خوشبختانه فدراسیون ووشو با اجرای طرح های بسیار خوب‌ خود در حوزه ورزش همگانی بویژه توجه مضاعف به توسعه تای چی نشان داد که صرفا به اهداف قهرمانی و مدال آوری فکر نمی کند و این تفکر برای ما ارزشمند است.

ملایی افزود: ما امروز در کنار فدراسیون ووشو در حال تجربه یک همکاری مشترک بین بخشی هستیم و بسیار به آینده این همکاری هم خوشبین هستیم.

امیر صدیقی هم با اشاره به فعالیت های جامع فدراسیون ورزش های همگانی گفت: حجم فعالیت ها در فدراسیون ورزش های همگانی به نحوی است که امیدواری بسیاری را دل مخاطبان ایجاد کرده است.

صدیقی افزود: خوشبختانه توانستیم موضوع «ووشو برای همه» را به یک مطالبه جدی تبدیل کنیم و با طراحی برنامه های سلامت محور زمینه تغییر نگاه نسبت به جایگاه سلامت بخش ووشو و تای چی را در جامعه مخاطبان افزایش دهیم.

در پایان این نشست که رضا شجیع نایب رییس فدراسیون همگانی و محمدرضا فروحی دبیر این فدراسیون نیز حضور داشتند مقرر‌ شد فدراسیون همگانی هم به طرح «ووشو برای امید» بپیوندد و فدراسیون ووشو را در اجرای طرح ساخت خانه ووشو در منطقه بشاگرد یاری نماید.