مسابقات کشوری ممای انجمن توآ در بخش آقایان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فدراسیون مسابقات ممای انجمن توآ در بخش آقایان روز پنجشنبه مورخ ۱۴۰۰/۱۰/۰۲به صورت مجازی و متمرکز در فدراسیون برگزار شد. نتایج مسابقات به شرح ذیل می باشد:

نام و نام خانوادگی

رده سنی

تیم

فرم

مقام

امیر عباس قنبری

نونهالان

بوشهر

آناتوآ

اول

محمد حسین موسعلی

نونهالان

همدان

آناتوآ

دوم

پویا وارسته

نونهالان

آذربایجان غربی

آناتوآ

سوم

محمد مهدی انصاری

نونهالان

بوشهر

آتادو

اول

علی اکبر صدری

نونهالان

اصفهان

آتادو

دوم

سید امیر عباس فلاحی

نونهالان

زنجان

آتادو

سوم

پویا هاشمی

نونهالان

قزوین

سوتو

اول

حمیدرضا آبشیرینی

نونهالان

بوشهر

سوتو

دوم

احسان محمدزاده

نونهالان

آذربایجان غربی

سوتو

سوم

نام و نام خانوادگی

رده سنی

تیم

فرم

مقام

هادی مجیدزاده

نوجوانان

آذربایجان شرقی

آناتوآ

اول

محمد باصولی

نوجوانان

بوشهر

آناتوآ

دوم

ابوالفضل حبیبی

نوجوانان

البرز

آناتوآ

سوم

متین قاسمی

نوجوانان

همدان

آتادو

اول

فرید علیزاده

نوجوانان

آذربایجان غربی

آتادو

دوم

محمد امین جهانگیر

نوجوانان

قزوین

آتادو

سوم

علی فلاحی

نوجوانان

قزوین

سوتو

اول

عرفان میرزایی

نوجوانان

خوزستان

سوتو

دوم

مهدی علیرضا پور

نوجوانان

تهران

سوتو

سوم

محمد مبین مهر علیان

نوجوانان

قزوین

سامسامائه

اول

مهدی جعفری

نوجوانان

اصفهان

سامسامائه

دوم

کومار محمدزاده

نوجوانان

آذربایجان غربی

سامسامائه

سوم

نام و نام خانوادگی

رده سنی

تیم

فرم

مقام

امیر محمد رمضانی

جوانان

گیلان

آناتوآ

اول

سید مهدی جعفری

جوانان

بوشهر

آناتوآ

دوم

امیر اختیاری

جوانان

آذربایجان شرقی

آناتوآ

سوم

مرتضی درویشی

جوانان

بوشهر

آتادو

اول

رامین شیردل

جوانان

آذربایجان شرقی

آتادو

دوم

فرهود ابوالفتحی

جوانان

گیلان

آتادو

سوم

ابوالفضل پوربابا

جوانان

گیلان

سوتو

اول

امیرعلی موید جهرمی

جوانان

فارس

سوتو

دوم

امیر حسین کنجدکار

جوانان

خوزستان

سوتو

سوم

وحید هدایتی

جوانان

گیلان

سامسامائه

اول

محمد عباس زاده

جوانان

آذربایجان غربی

سامسامائه

دوم

میلاد غفرانی

جوانان

همدان

سامسامائه

سوم

یوسف محمدیان

جوانان

آذربایجان شرقی

مایانا

اول

امیر محمد مهدویان

جوانان

گیلان

مایانا

دوم

نام و نام خانوادگی

رده سنی

تیم

فرم

مقام

حسین شریعت پناه

بزرگسالان

تهران الف

آناتوآ

اول

مهدی مصطفی زاده

بزرگسالان

آذربایجان شرقی

آناتوآ

دوم

امین رئیسی

بزرگسالان

فارس

آناتوآ

سوم

حمیدرضا سلطانی

بزرگسالان

اصفهان

آتادو

اول

علی قشقایی

بزرگسالان

فارس

آتادو

دوم

صادق محمدی

بزرگسالان

بوشهر

آتادو

سوم

محمدرضا کاظمی

بزرگسالان

آذربایجان شرقی

سوتو

اول

مهرداد محمدی

بزرگسالان

همدان

سوتو

دوم

علی اصغر سلیمانی

بزرگسالان

اصفهان

سوتو

سوم

اصغر محمدی

بزرگسالان

گیلان

سامسامائه

اول

رضا نقدی

بزرگسالان

قزوین

سامسامائه

دوم

مهدی منصوری نژاد

بزرگسالان

خوزستان

سامسامائه

سوم

شایان مفتاح

بزرگسالان

فارس

مایانا

اول

علی رکابی زاده

بزرگسالان

خوزستان

مایانا

دوم

مهدی شیری جیان

بزرگسالان

تهران ب

مایانا

سوم

علی بنیانی

بزرگسالان

فارس

کوانا

اول

مهدی قربانی

بزرگسالان

گیلان

کوانا

دوم

سید مصطفی حسینی

بزرگسالان

بوشهر

وستا مایانا

اول

رضا کابلی

بزرگسالان

زنجان

وستا مایانا

دوم

داود کاظمی

بزرگسالان

آذربایجان شرقی

وستا مایانا

سوم

نتایج تیمی

 

مقام های تیمی

نونهالان

نوجوانان

جوانان

بزرگسالان

 
 

اول

بوشهر

قزوین

گیلان

فارس

 

دوم

قزوین

آذربایجان شرقی

آذربایجان شرقی

آذربایجان شرقی

 

سوم

اصفهان

آذربایجان غربی

بوشهر

گیلان

 

اضافه کردن نظر