در دومین روز رقابت‌ها ۵ فینالیست و شانس کسب ۶ مدال برنز در انتظار ملی پوشان کشورمان است. دیدارهای رده بندی از دقایقی دیگر و فینال مسابقات نیز از ساعتی دیگر آغاز خواهد شد.

نتایج مسابقات روز دوم قهرمانی آسیا قزاقستان ۲۰۲۱ به این شرح است:

کاتا انفرادی رده امید:

حدیث جمال با امتیاز ۲۲.۹۰ در جایگاه نخست گروه خود قرار گرفت و از ساعت ۱۰:۴۰ برای کسب مدال طلا به روی تاتامی خواهد رفت.

متین زارع با امتیاز ۲۳.۲۶ در جایگاه نخست گروه خود قرار گرفت و از ساعت ۱۰:۴۰ برای کسب مدال طلا به روی تاتامی خواهد رفت.

کومیته پسران:

در وزن ۵۵- کیلوگرم محمد حسین شیر صفت با نتیجه ۵ بر صفر ایبراهیم باخیت از امارات را شکست داد. شیر صفت در مسابقاه دوم با نتیجه ۵ بر ۲ مغلوب سلطان اقهطانی از عربستان شد.

در وزن ۶۱- کیلوگرم امیر حسین بمان زاده با نتیجه ۹ بر صفر ویزیت باراتو از قرقیزستان را شکست داد. بمان زاده در مسابقاه دوم با نتیجه ۲ بر صفر مقابل اولژاس آلتینبک شکست خورد.

در وزن ۶۸- کیلوگرم امیر رضا برزویی با نتیجه ۸ بر یک محمد الرومی از کویت را شکست داد. برزویی در بازی دوم با نتیجه ۱۰ بر صفر مغلوب آبلایخان چشرسوا از قزاقستان شد.

در وزن ۷۶- کیلوگرم سعیداله یاری با نتیجه ۲ بر یک بافکوئر جاسم از کویت را از پیش رو برداشت.

در وزن ۷۶+ کیلوگرم ابوالفضل نوری با نتیجه ۳ بر صفر عزیز مناسف از قزاستان را شکست داد. نوری در مرحله دوم هم عمر الباخت از عربستان را با نتیجه ۳ بر ۲ شکست داد.

کومیته دختران:

در وزن ۵۳- کیلوگرم ستایش نادری در هانتی مقابل لن منصور از اردن پیروز شد. نادری در بازی دوم سانی ایشیزوکا از هنگ کنگ را ۳ بر صفر از پیش رو برداشت و راهی فینال شد.

در وزن ۴۸- کیلوگرم یلدا نقی بیرانوند در بازی نخست با نتیجه ۷ بر ۴ مغلوب آلکنیت شریزات از قزاقستان شد. بیرانوند دور دوم با نتیجه ۴ بر صفر مغلوب اومیدا آیسوا از قرقیزستان شد.

در وزن ۵۹- کیلوگرم فاطمه بداق با نتیجه ۳ بر صفر سیتورا راسولوا از قرقیزستان را مغلوب کرد. بداق در بازی دوم نیز با نتیجه ۴ بر یک ویچکا لیک از کامبوج را شکست داد. بداق سومین بازی خود را نیز با برتری ۶ بر یک مقابل سز لایوت از هنگ کنگ پشت سر گذاشت و راهی فینال شد.

در وزن ۵۹+ کیلوگرم سارینا فتحی در بازی نخست با نتیجه ۶ بر صفر آژار اروزالیو از قرقیزستان را شکست داد. فتحی در بازی دوم نیز در هانتی نوراله ناصر از اردن را شکست داد و راهی فینال شد.