مراسم تودیع و معارفه دبیرکل فدراسیون ووشو برگزار شد


۱۴۰۰/۰۹/۱۷  |  
۱۳:۵۴:۵۰

مراسم تودیع و معارفه دبیرکل فدراسیون ووشو ظهر امروز (چهارشنبه) با حضور جمعى از پیشکسوتان و مدیران کمیته هاى فدراسیون برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ووشو، در این مراسم امیر صدیقی رئیس فدراسیون ووشو ضمن تقدیر و تشکر از زحمات دبیرکل پیشین فدراسیون، گفت: با توجه به شرایط اداری و تصمیمات راهبردى، متاسفانه از این پس در خدمت علی صدیقی نخواهیم بود ولی هیچگاه زحمات و خدمات حاصل از تجربه مدیریتی گرانبهای ایشان را فراموش نخواهیم کرد.

وی ادامه داد: وفاق و همدلی کلید واژه اصلی ووشوی ایران است و خوشحالیم که تمامی امور فدراسیون با همدلی و همراهی اعضا پیش می‎رود. امیدوارم علی صدیقی در سمت جدید خود همچون گذشته موفق و موئد باشد.

همچنین علی صدیقی دبیرکل پیشین فدراسیون ووشو گفت: طی مدتی که در فدراسیون ووشو حضور داشتم، همواره شاهد همدلی در این خانواده بزرگ بودم. خیلی خوشحالم که خداوند به من فرصتی اعطا کرد که بتوانم مدتی در خدمت جامعه ووشو باشم. در نهایت هم برای بختیاریان سرپرست دبیرکلی فدراسیون آرزوی موفقیت دارم.

بختیاریان سرپرست دبیرکلى فدراسیون نیز ضمن قدردانى از حمایت هاى صورت گرفته و نگاه فدراسیون ووشو ضمن تشکر از تلاش هاى دبیرکل سابق از خداوند منان خواست که بتواند در مسئولیت جدید نیز موفق شود.

در این مراسم جمعی از مدیران و پیشکوستان فدراسیون نیز حضور داشتند.

انتهای پیام/