وحید مومنی در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون کاراته اظهار داشت: با ثبت نام بیش از هزار نفر برای حضور در رقابت های انتخابی تیم ملی در دو بخش آقایان و بانوان رکوردی کم نظیر در طول سنوات به ثبت رسید که نشان دهنده پویایی و انگیزه بالای کاراته کا های کشورمان است که جای تقدیر و تشکر دارد.

وی افزود: طبق برنامه قبلی قرار بود این مسابقات از هجدهم تا بیست و چهارم فروردین ماه به میزبانی تهران برگزار شود اما با توجه به تعداد بالای شرکت کنندگان، احتمال آغاز موج چهارم شیوع ویروس کروناو اهمیت سلامت کاراته کاها، پس از مشورت با رییس فدراسیون پزشکی ورزشی تصمیم بر این شد که مسابقات لغو و در زمان دیگری که پس از ماه مبارک رمضان است، برگزار گردد.

مومنی با قدردانی از مشارکت گسترده کاراته کاها در این رویداد عنوان داشت: جا دارد از کلیه کاراته کاها، مسئولان هیات ها و سبک ها تشکر نمایم. یقینا این اعتماد و همدلی جامعه کاراته مسئولیت ما را دو چندان می کند تا با تلاش بیشتر در برگزاری به بهترین نحو ممکن، پاسخگوی این استقبال گسترده باشیم.

دبیر فدراسیون کاراته در پایان خاطرنشان کرد: علاوه بر مسابقات انتخابی تیم ملی بزرگسالان، انتخابی تیم های ملی پایه و مسابقات سوپر لیگ نیز در دستور کار فدراسیون است که برگزاری انها منوط به شرایط کرونایی کشور می باشد. امیدواریم شرایط به شکلی پیش رود که بتوانیم تمام این مسابقات را برگزار کنیم.