به گزارش روابط عمومی فدراسیون انجمن های ورزشهای رزمی؛ نشست تخصصی هیئت انجمن های ورزش های رزمی استان آذربایجان شرقی با حضور یوسف جاویدان، رئیس هیئت استان و فیروزی ، معاون اداره کل ورزش و جوانان استان قبل از اعزام به رقابت های کیک بوکسینگ قهرمانی کشور برگزار شد.

جاویدان، در این نشست با تجلیل از ورزشکاران و مربیان و مسئولان هیئت رزمی که در جهت برگزاری اردوهای آماده سازی تیم کیک بوکسینگ استان جهت اعزام به مسابقات کشوری و انتخابی تیم ملی تلاش کردند، تقدیر و تشکر کرد و گفت: برگزاری چنین تمریناتی با این سطح شاید در کشور هم بی سابقه باشد.

جاویدان همچنین گزارشی از عملکرد هیئت رزمی استان در شش ماه اخیر ارائه داد .

معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی نیز ضمن تقدیر و تشکر از زحمات رئیس هیئت، اعلام کرد؛ در مدت ۶ ماه انتصاب، رئیس هیئت انجمن های ورزشهای رزمی، فعالیت چشمگیری داشته و در ساماندهی و نظم دادن به این هیئت نقش بسزایی داشته است که امروز شاهد رضایت کامل تمامی اعضای تیم، اعم از سرپرست و مربی و جامعه رزمی از عملکرد ایشان هستیم و امیدواریم که در آینده نیز شاهد موفقیت های روز افزون و پیشرفت ورزشکاران و جامعه رزمی باشیم.

یوسف جاویدان در این نشست، ضمن آرزوی موفقیت برای تیم اعزامی به رقابت های کیک بوکسینگ قهرمانی کشور ، قول جوایز ارزنده برای نفرات اول را داد.