به غیرت و توانمندی تان تکیه کنید؛ فرصتی تاریخی پیش روی شماست

علی قاسمی، پیشکسوت هنرهای رزمی، کارآفرین و فعال اقتصادی در آستانه برگزاری المپیک به عنوان بزرگترین رخداد ورزشی جهان، برای کاروان ورزش ایران به ویژه …

علی قاسمی، پیشکسوت هنرهای رزمی، کارآفرین و فعال اقتصادی در آستانه برگزاری المپیک به عنوان بزرگترین رخداد ورزشی جهان، برای کاروان ورزش ایران به ویژه المپین های کاراته آرزوی موفقیت کرد.

به گزارش خبرگزاری ورزش ایران(ایپنا)، وی با اشاره به حضور سه کاراته کای کشورمان در توکیو و رقابت با برترینهای جهان گفت: متاسفانه غفلت و عدم‌ نظارت کافی سبب شد تا یکی از شانس های اصلی کسب مدال طلا در المپیک توکیو را از دست بدهیم. اگرچه جای بهمن عسگری در این رقابت‌ها خالی است، اما این امید را داریم که دیگر نمایندگان کاراته ایران با افتخارآفرینی در این آوردگاه مهم، نام خود را برای همیشه در تاریخ کاراته و ورزش ایران ماندگار سازند.

دکتر قاسمی ضمن آرزوی موفقیت برای قهرمانان تیم ملی کاراته گفت: دلاور مردان و شیرزنان کاراته ایران بارها در رویدادهای مهم سر به آسمان ساییدند و از سکوی افتخار بالا رفتند تا جایگاه کاراته ایران را در راس قدرتهای جهانی تثبیت کنند؛ مطمئنا این بار هم با عزم و اراده و غیرت مثال زدنی خود، از این آزمون بزرگ سربلند بیرون خواهند آمد.

وی خطاب به کاراته کاهای اعزامی کشورمان به توکیو یادآور شد: فرصتی ارزنده و تاریخی را پیش‌رو دارید تا شهد شیرین قهرمانی در المپیک را به ملت ایران تقدیم کنید؛ افتخارتان آرزوی قلبی همه ما است. قطعا شما این توفیق را خواهید داشت؛ به غیرت و توانمندی خود تکیه کنید و تنها توکلتان به خدا باشد؛ پیروزی از آن شماست.