به گزارش روابط عمومی فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی، لایحه بودجه ۱۴۰۰ هنوز توسط دولت به دستگاه‌های اجرایی ابلاغ نشده اما طبق لایحه پیشنهادی، بودجه وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک افزایش یافته است.

نمایندگان مجلس نیز علاوه بر بودجه‌ای که ویژه بازی‌های المپیک و پارالمپیک و جهت تخصیص به دو کمیته ملی المپیک و پارالمپیک مصوب کرده‌ اند، بودجه ویژه ای برای وزارت ورزش در نظر گرفته اند تا توسط این وزارتخانه برای تخصیص به برخی فدراسیون‌ها استفاده شود.

پروسه طرح و تصویب بودجه ویژه مجلس در کمیسیون فرهنگی و توسط کمیته تربیت بدنی و ورزش این کمیسیون پیگیری شد، ابتدا این طرح در مورد ۲۰ فدراسیون پیشنهاد شد اما در نهایت تعداد فدراسیون‌های بهره مند از بودجه ویژه مجلس به ۱۰ فدراسیون  کاهش یافت که فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی ، یکی از آنهاست و قرار شده است که مبلغ ۵ میلیارد تومان سهم این فدراسیون باشد.

این اولین بار است که مجلس شورای اسلامی علاوه بر بودجه مصوب برای وزارت ورزش، کمیته ملی المپیک، کمیته ملی پارالمپیک و جدا از بودجه تخصیصی به بازی‌های المپیک و پارالمپیک، اعتباری را هم برای برخی فدراسیون‌ها مصوب می‌کند.