«خدر ولدی» روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: رقابت‌های لیگ بوکس کشور از چهارشنبه هفته گذشته در اراک آغاز شد و تیم کرمانشاه توانست با غلبه بر حریفان خود به مرحله نیمه نهایی راه پیدا کند.

وی اظهار داشت: با این حال در مرحله نیمه نهایی تیم کرمانشاه در مقابل تیم پلیمر خلیج فارس خرم آباد نتیجه را واگذار کرد و نتوانست راهی فینال شود.

دبیر هیات بوکس استان کرمانشاه گفت: صبح امروز نیز قرار بود رقابت‌های رده‌بندی بین کرمانشاه و تیم باران پل اراک برگزار شود که تیم کرمانشاه به دلیل آسیب دیدگی تعدادی از بوکسورها از حضور در رقابت انصراف داد.

ولدی توضیح داد: تیم هیات بوکس کرمانشاه بدون برخورداری از حامی مالی و تنها با بودجه اداره کل ورزش و جوانان در رقابت های لیگ شرکت کرده و به منظور حضور در این رقابت ها از بوکسورهای جوان استان استفاده کرده است.

وی با بیان اینکه نبود حامی مالی لطمه بزرگی به ورزش کرمانشاه وارد می کند، گفت: استفاده از بوکسورهای جوان در رقابت های لیگ نه تنها آنان را برای حضور در رقابت های کشوری آماده می کند بلکه زمینه مناسبی برای مطرح شدن آنان در سطح کشور است.

به گزارش ایرنا، عصر امروز تیم‌های پلیمر خلیج فارس خرم‌آباد و هیأت بوکس خوزستان برای کسب عنوان قهرمانی لیگ برتر بوکس به مصاف هم می‌روند.

علیرضا اسکندری در وزن ۵۲ کیلوگرم، مهدی حبیبی و عبید محمدی در وزن ۵۷ کیلو، مهدی امیری در وزن ۶۳ کیلو، کسری طهماسبی و اشکان عزیزی در وزن ۶۹ کیلو، عباس افشارنیا و محمدرحیمی زنگنه در وزن ۷۵ کیلو، امیر صانع و معین کرمی در وزن ۸۱ کیلو، عرفان نادری در وزن ۹۱ کیلو، پوریا امیری و یوسف محمدی در وزن به اضافه ۹۱ کیلوگرم ترکیب تیم کرمانشاه در مسابقات لیگ برتر را تشکیل دادند.

اسفندیار محمدی به عنوان سرمربی و سیدمحمدرضا قارونی به عنوان مربی هدایت تیم کرمانشاه را در لیگ برتر بوکس برعهده داشتند.