مسابقات ufc

عبدالعزیز: خبیب در سه راند ادسانیا را متوقف می کند

علی عبدالعزیز می‌گوید خبیب نورماگومدوف اسرائیل آدسانیا را در سه راند به پایان می‌رساند: او نمی‌تواند جلوی مبارزه خود را بگیرد.

علی عبدالعزیز فکر می کند خبیب نورماگومدوف قهرمان میان وزن UFC را حذف خواهد کرد اسرائیل آدسانیا.

نورماگومدوف (29-0 MMA، 13-0 UFC)، قهرمان سابق سبک وزن UFC، با رکورد شکست ناپذیری از MMA خداحافظی کرد. نورماگومدوف از زمانی که دستکش‌هایش را آویزان کرد، مشغول انجام تبلیغ خود در Eagle FC و همچنین مربیگری چند تن از هم‌تیمی‌هایش بوده است.

بسیاری، از جمله قهرمان سابق وزن میان‌وز UFC، لوک راک‌هولد، دچار مشکل شده‌اند برخورد با نورماگومدوف سخت است در جلسات گراپلینگ در سالن بدنسازی و عبدالعزیز مطمئن است که “عقاب” می تواند اکنون بازگردد و آدسانیا (22-1 MMA، 1-1 UFC) را از سلطنت خلع کند.

عبدالعزیز گفت: «حبیب اکنون 200 پوند وزن دارد شردوگ. اگر خبیب فردا بیاید و به 185 برسد، اسرائیل آدسانیا را در سه راند متوقف خواهد کرد. می بینمش. او وزنه‌ها، سبک‌وزن‌ها، سبک‌وزن‌ها، سبک‌وزن‌ها را شکست می‌دهد – او اکنون غیرقابل توقف است. او مثل یک تریلر تراکتور است.

اما سبک ها – اگر خبیب بخواهد برگردد و با دانا وایت صحبت کند و بگوید اجازه دهید در وزن میانی بجنگم، اسرائیل را در سه راند به پایان می رساند، زیرا سبک مبارزات است. اسرائیل نمی تواند کشتی او را متوقف کند. او نمی تواند دست و پنجه نرم خود را متوقف کند. اما مسلماً اسرائیل بهترین مهاجم این سیاره است.

نورماگومدوف اصرار می ورزد که پس از قول دادن به مادرش، جنگ را تمام کرده است، اما عبدالعزیز تصور می کند که آتش رقابتی هنوز در او می سوزد.

عبدالعزیز افزود: «او می تواند برگردد و امروز با وزن میانی مبارزه کند و قهرمان شود. او همیشه در فرم خوبی است، او همیشه روحیه خوبی دارد و شما هرگز نمی دانید. راستش را بخواهید گفت من دیگر هرگز دعوا نمی کنم. اما گاهی اوقات احساس می کنم که او می خواهد.

“چون من گفتم: “هی، چرا اینقدر با بچه ها می روی؟” او گفت: “اوه، من باید به آنها نشان دهم که رئیس کیست.” اما در واقعیت، شما هرگز نمی دانید چه اتفاقی می افتد. شاید ما “The Ultimate Fighter” را با تونی فرگوسن انجام دهیم و آنها با یکدیگر دیوانه شوند و در پایان فصل با هم دعوا کنند. تو هرگز نمی دانی.»

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا