به گزارش روابط عمومی فدراسیون کاراته و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جونان، سید حسن طباطبایی رییس فدراسیون کاراته درخصوص پرداخت بودجه به فدراسیون ها از سوی وزارت ورزش و جوانان اظهار داشت: ورزش کشور سال سختی را پشت سر گذاشت و شرایط کرونایی باعث شد در ابتدای شیوع این ویروس، لیگ‌ها و اردوهای ورزشی تحت تاثیر قرار بگیرد. در ادامه با برنامه ریزی و مدیریت خوب وزارت ورزش و جوانان و ستاد مقابله با کرونا در ورزش فدراسیون‌ها با رعایت پروتکل‌های بهداشتی به روند سابق خود بازگشتند.

وی افزود: با وجود مشکلات اقتصادی که در کشور وجود داشت در آستانه شروع بازی های المپیک، وزارت ورزش و جوانان حمایت خود را از فدراسیون های المپیکی و دیگر فدراسیون ها ادامه داد و اردوها و تمرینات برگزار شد. پرداخت بودجه در ابتدای سال ۱۴۰۰ باعث شد فدراسیون‌های المپیکی از برنامه‌های خود عقب نمانند.

رییس فدراسیون کاراته خاطرنشان کرد: کمتر از ۱۰۰ روز دیگر کاروان المپیکی کشورمان عازم توکیو می شود. حمایت های صورت گرفته از سوی وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک باعث خواهد شد ورزشکاران با روحیه بهتر راهی مسابقات شوند و امیدواریم بهترین نتیجه برای کاروان ورزشی ایران در توکیو رقم بخورد.