به گزارش روابط عمومی فدراسیون کاراته، استاد جمشید جمشید امروز با حضور در فدراسیون کاراته با سید حسن طباطبایی رئیس فدراسیون دیدار و دان ۹ خود را از رئیس فدراسیون دریافت کرد. استاد جمشید در دیدار با رئیس فدراسیون کاراته اظهار داشت: خوشبختانه شرایط خوبی بر کاراته کشور حاکم شده و امیدواریم با حفظ آرامش موجود، تیم ملی مردان و زنان ایران بهترین نتایج را در المپیک توکیو کسب کند.

وی افزود: کاراته ایران در جهان جایگاه ویژه ای دارد و هر کدام از قهرمانان ما از ورزشکاران شناخته شده اوزان خود هستند. امیدواریم با زحمات کادرفنی و تلاش ورزشکاران ایران نتایج خوبی در المپیک کسب شود. هر چند که نباید فشار و استرس را بر مربیان و ورزشکاران زیاد کرد. آنها چه نتیجه بگیرند و چه نتیجه نگیرند، قهرمانان کاراته به حساب می آیند و نامشان در تاریخ کاراته ایران ثبت شده است. 

سید حسن طباطبایی رئیس فدراسیون کاراته نیز در این دیدار ضمن تشکر از حضور استاد جمشید در فدراسیون عنوان داشت: تلاش فدراسیون در دوره جدید استفاده از تجارب بزرگان و انگیزه نیروهای جوان است. فدراسیون کاراته خانه بزرگان این رشته ورزشی است و امید می رود تمام بزرگان کاراته برای انجام هرچه بهتر امور تجارب و دیدگاه های خود را با مسئولان فدراسیون در میان بگذارند تا نقاط قوت تقویت و نقاط ضعف برطرف شود. 

IMG_20210713_123541_286.jpg

لازم به یادآوری است که در پایان این جلسه، استاد جمشید ۳۰۰ جلد از کتابهای خود تحت عنوان های “کاراته راه زندگی” و “شوتوکان کاراته دو” را به فدراسیون کاراته اهدا کرد.