خصوصی: سعیدی مدنی مدال نقره سامبو قهرمانی آسیا را برگردن آویخت

تهران – ایرنا – محمد سعیدی مدنی نماینده وزن ۸۸ کیلوگرم ایران در رقابت های سامبو قهرمانی آسیا با وجود نمایشی قابل قبول در فینال به مدال نقره بسنده کرد و بر سکوی دوم این رقابت ها تکیه زد.

به گزارش ایرنا، رقابت های قهرمانی سامبو آسیا که از روز گذشته به میزبانی تاشکند آغاز شده بود، امروز شنبه با برگزاری مبارزات روز دوم پیگیری شد که طی آن محمد سعیدی مدنی نماینده کشورمان به مصاف رقبای خود رفت.

وی در گام نخست حریف قدرتمندی از قزاقستان را با اقتدار از پیش رو برداشت. او در دور دوم مقابل ورزشکاری از کشور افغانستان به برتری رسید تا در جمع چهار بازیکن برتر این مسابقات قرار بگیرد. مدنی در این مرحله رو در روی نماینده تاجیکستان که دو مدال رقابت های قهرمانی جهان را در کارنامه داشت به میدان رفت و با شکست این حریف تاجیکستانی راهی فینال شد.

نماینده وزن ۸۸ کیلوگرم ایران در فینال به مصاف نماینده ازبکستان رفت و با وجود یک رقابت تماشایی و نزدیک در پایان با قبول شکست به عنوان دومی این رقابت ها رضایت داد. گفتنی است ایران با دو نماینده در این مسابقات حضور یافته بود که روز گذشته علیرضا چراغی در وزن ۶۴ کیلوگرم با قبول شکست برابر حریفی از تاجیکستان از دور مسابقات کنار رفت بود.