روز جهانی ووشو کونگفو؛ ووشو سلامتی و آینده


۱۴۰۰/۰۵/۱۲  |  
۰۸:۵۹:۳۷

رییس فدراسیون بین المللی ووشو در خصوص برگزاری روز جهانی ووشو کونگفو در مردادماه ۱۴۰۰ پیام ویدیویی ارسال کرد که متن پیام در زیر می خوانید.

پیام “گو ژونگ وِن” رییس فدراسیون بین المللی ووشو، وزیر ورزش چین و مدیر اجرایی کمیته سازمان دهنده بازی های زمستانی المپیک و پارالمپیک پکن ۲۰۲۲ به مناسبت چهارمین دوره از بزرگداشت روز جهانی ووشو-کونگ فو ۲۰۲۱:

همکاران و دوستان عزیز ووشو؛
در روز ۰۷ آگوست سال جاری، به استقبال چهارمین دوره از برگزاری روز جهانی ووشو-کونگ فو که به ابتکار فدراسیون جهانی ووشو آغاز شده است، خواهیم رفت.

در این جشنواره که جامعه ی بین المللی تعلق دارد، به نمایندگی از IWUF، به تمامی دوستانی که عمیقاً به توسعه ووشو در سراسر جهان متعهد بوده اند درود و تبریکات صمیمانه خود را تقدیم می دارم.

“ووشو: سلامتی و آینده” مضمون روز جهانی ووشو-کونگ فو در این سال، به بسط و گسترش مفاهیمی همچون پرورش و استوارسازی بدن از طریق تمرینات ووشو، و روحیه ی پیشرفت و تعالی مستمر خویشتن به واسطه ی این رشته می پردازد و همچنین، انرژی مثبت ووشو را همراه و همقدم در نبرد جهانی، علیه پاندمی ویروس کرونا می سازد.

بیایید “روز جهانی ووشو-کونگ فو” را به عنوان پُلی برای پیدا کردن دوستانی بیشتر، ایجاد اعتماد و باوری افزون تر، گردآوری قدرت و توان، پاسخ فعال به چالش ها و استقبال از آینده ای روشن در نظر بگیریم.

بدینوسیله، به نمایندگی از فدراسیون جهانی ووشو، دعوت صمیمانه ی خود را حضور کلیه ی دوستان از سراسر دنیا برای شرکت در جشن روز جهانی ووشو-کونگ فو در سال ۲۰۲۱ اعلام می دارم. بیایید جذابیت بی نهایت ورزش ووشو را با هم احساس کنیم.