راه‌اندازی کد دستوری #۲۴۴۲*۷۸۰* برای کمک به پروژه ووشو برای امید بشاگرد


۱۴۰۰/۰۴/۰۱  |  
۱۴:۵۴:۴۷

یک کد دستوری به منظور کمک به اجرای طرح ووشو برای امید بشاگرد راه‌اندازی شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ووشو، در راستای اجرای تفاهم‌نامه همکاری میان فدراسیون ووشو و بنیاد سپاس لحظه، کد دستوری #۲۴۴۲*۷۸۰* به منظور کمک مردم و حمایت آنها از پروژه «ووشو برای امید» بشاگرد در روستاى دوگنویر راه‌اندازی شد.

از علاقمندان به ووشو و همچنین مردم نیکوکار کشورمان دعوت می‌‎شود جهت اجرای این طرح مسئولیت اجتماعی به کد دستوری ارائه شده در بالا مراجعه کرده و در این اقدام خداپسندانه شرکت نمایند.

سال گذشته امیر صدیقی رئیس فدراسیون ووشو به همراه حسین اوجاقى نائب‌رئیس فدراسیون در بشاگرد حضور پیدا کرده و از محل تمرین ووشوکاران این منطقه بازدید کردند. استقبال گسترده مردم روستاها از صدیقی و اوجاقی و اشتیاق آنها دیدن مبارزه قهرمان سابق جهان از نزدیک، باعث شد اوجاقی با حضور در رینگ خاکی به تمرین ووشو در کنار جوانان بپردازد.

این اشتیاق به حدی بالا بود که رئیس فدراسیون اعلام کرد در صورتى که قطعه زمینى را در منطقه گافر و پارامون اختصاص پیدا کند، با دعوت از خیرین و گروه‌هاى جهادى نسبت به ساخت یک سالن تمرینى با استانداردهاى روز جهانى در این منطقه محروم اقدام خواهد شد تا گامى مؤثر در جهت پرورش استعدادهاى کشور در آن منطقه برداشته شود.

انتهای پیام/