رئیس فدراسیون ووشو انتخاب شایسته آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی را تبریک گفت/ حماسه باشکوه رویش جدید انقلاب


۱۴۰۰/۰۳/۲۹  |  
۱۳:۲۸:۳۸

امیرصدیقی رئیس فدراسیون ووشو طی پیامی انتخاب آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی را به عنوان رئیس جمهوری منتخب مردم شریف ایران تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ووشو، در پیام امیرصدیقی آمده است:

حماسه‌ی با شکوه ملت ایران نشان داد که نظام جمهوری اسلامی ایران تحت رهبری حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، مستحکم‌ترین نظام مردمی دنیا بوده و از بزرگترین پشتوانه مردمی برخوردار است. حماسه‌ای که خلق گردید بار دیگر جان تازه‌ای به مردم‌سالاری دینی داد.

کشوری که صاحب تمدن بزرگ تاریخی و فرهنگ غنی و درخشان اسلامی است؛ ملت آن با کمال سرافرازی استحقاق آن را دارد که در مقابل دیدگان جهانیان چنین عظمت و شکوه بیافریند.

پس از ماه‌ها تلاش دشمنان برای ایجاد روحیه یاس و ناامیدی میان مردم، یک بار دیگر وحدت و همبستگی مردم ایران برای جهانیان به نمایش گذاشته شد. حضور باشکوه و میلیونی ملت شریف ایران در پای صندوق‌های رای منجر به خلق حماسه دیگری در تاریخ ایران شد.

رویش جدید انقلاب که در انتخابات اخیر متجلی شده است، ضامن حفظ و بقای انقلاب اسلامی و نیل به آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

انتخاب شایسته آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی به عنوان رئیس جمهور منتخب، نشان از آگاهی، هوشیاری و دوراندیشی ملت سرافراز و فهیم ایران عزیز دارد. انتخاباتی که در کمال امنیت و آرامش برگزار و به پیروزی بزرگ ملت ایران تبدیل شد و مردم شریف ایران اسلامی، ضمن تاکید مجدد بر آرمان‌های انقلاب اسلامی، با رأی خود بر حقانیت و شایستگی آیت الله رئیسی، صحه گذاشتند.

انتهای پیام/