به گزارش روابط عمومی فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی، یوسف بهتری، رئیس فدراسیون، امروز ۲۶ اردیبهشت ماه در دفتر فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی با مسلم حسینیان رئیس کمیته تحقیق و پژوهش و رئیس هیئت استان کهگیلویه و بویر احمد دیدار کرد.

در این جلسه هماهنگی های لازم درخصوص برگزاری اولین همایش پژوهش های نوین در ورزش های رزمی صورت گرفت.

بعد از پایان این نشست، حسینیان اظهار داشت: همایش پژوهش های نوین در ورزش های رزمی، به صورت آنلاین و به جهت آشنایی با آخرین دستاوردهای علمی و جدیدترین مدل های پژوهشی انجام یافته در علوم ورزش های رزمی و همچنین فراهم سازی بستر مناسب برای انتقال دانش و تجربیات برگزار می شود و تاکنون تعداد مقالات زیاد و با کیفیتی از سراسر کشور به دست ما رسیده است.

رئیس کمیته تحقیق و پژوهش فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی با بیان اینکه آخرین مهلت ارسال مقالات سوم خرداد ماه است و این زمان تمدید نخواهد شد، تاکید کرد: برگزاری همایش پژوهش های نوین در ورزش های رزمی با این کیفیت و سطح بالای علمی در بین فدراسیون های ورزشی بی سابقه است، از آنحا که گواهی آن از اعتبار بالایی برخوردار است، شرکت در آن هم برای کارمندانی که به دنبال ارتقای شغلی هستند و هم برای دانشجویانی که برایشان کسب مدارج بالای علمی اهمیت دارد، فرصت بسیار مناسبی است.

لازم به ذکر است، علاقه مندان برای شرکت در همایش ، برای اطلاع از محورهای آن  و شرایط ثبت نام می توانند به سایت hvarzesh.iauyasooj.ac.ir مراجعه نمایند