دیدار مسئولان فدراسیون ووشو با سرپرست معاونت ورزش بانوان وزارت ورزش/ کاظمی پور: امیدوارم درخشش بانوان ووشوکار تداوم داشته باشد


۱۴۰۰/۰۹/۲۴  |  
۱۰:۱۳:۱۷

سرپرست معاونت ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان ابراز امیدواری کرد که درخشش بانوان ووشوکار در میادین بین‌المللی تداوم داشته باشد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ووشو، مسئولان فدراسیون ووشو با حضور در ساختمان شماره یک وزارت ورزش و جوانان، با مریم کاظمی پور سرپرست معاونت توسعه امور ورزش بانوان دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار که امیر صدیقی رئیس، زهرا ناطقی نایب رئیس بانوان و قاسم بختیاریان سرپرست دبیرکلی فدراسیون حضور داشتند، توضیحاتی پیرامون توسعه ورزش بانوان در ووشو، برنامه‌های مرتبط با حوزه قهرمانی در این رشته و سهم بانوان در رشد بیش از پیش ووشو و کوراش به کاظمی پور ارائه شد.

در ادامه این نشست سرپرست معاونت توسعه امور ورزش بانوان وزارت ورزش با ابراز خوشحالی از شرایط رشته های ووشو و کوراش در بخش بانوان و روند آماده سازی تیمهای ملی برای حضور در بازی های آسیایی ۲۰۲۲، ووشو را یک رشته موفق دانست و حضور بانوان را در آن پررنگ عنوان کرد و ابراز امیدواری کرد تا دختران کوراش کار هم با برنامه ریزی منسجمی که توسط فدراسیون صورت گرفته است روی سکو قرار بگیرند.

کاظمی پور همچنین ابراز امیدواری کرد که ورزش ایران بیشتر از گذشته شاهد درخشش بانوان ووشوکار در میادین پیش رو باشد.

انتهای پیام/