دیدار رئیس فدراسیون ووشو با ملی‎ پوشان


۱۴۰۰/۱۰/۱۲  |  
۱۲:۲۸:۰۲

صدیقی در این بازدید اظهار داشت: فدراسیون ووشو با همه توان حامی تیم‌های ملی و ملی پوشان است. ما هر آنچه در توان داریم را به کار خواهیم بست و هر نوع کمکی که اعضای تیم‌های ملی نیاز داشته باشند را انجام می‌دهیم. ما از تک تک ورزشکاران حمایت می‌کنیم تا هیچ کمبودی در مسیر روند آماده‌سازی برای حضور در بازی‌های آسیایی حس نشود.

وی افزود: آوردگاه بازی‌های آسیایی مهمترین رویداد برای ووشوی ایران است و سعی می‌کنیم با همه توان در این بازی‌ها حضور پیدا کنیم. قطعا حضور بازیکنان محجوب و با اخلاق ووشو در این رویداد برای کاروان ایران از اهمیت زیادی برخوردار است. اخلاق و دید حرفه ای نکته ای است که توجه زیادی به آن داریم و همواره در تلاش هستیم در مسیری حرفه ای و روبه رشد گام برداریم. یادآور می شوم که تمام ارکان فدراسیون به صورت کامل در کنار تیم ملی حضور دارند و سعی می‌کنیم با برنامه‌ریزی های صورت گرفته بهترین روند آماده‌سازی را داشته باشیم.

رئیس فدراسیون ووشو تاکید کرد: امیدوارم وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک بیش از پیش در کنار فدراسیون ووشو باشند و با کمک های خود باعث شوند که ما بتوانیم از ملی پوشان و اساسا از تیم های ملی خود حمایت بیشتری داشته باشیم.

در ادامه، علی دهقان مربی تیم ملی ساندا عنوان کرد: خدا را شکر همه ملزومات و شرایط برای برگزاری اردو فراهم است. ما شاهد تلاش شبانه روزی اعضای فدراسیون بوده و قدردان این تلاش‌ها هستیم و صمیمانه از حضور گرم رئیس فدراسیون در کنار ملی‌پوشان سپاس گزاریم.

همچنین امیر اوجاقی مربی تیم ملی ساندا عنوان کرد: شاهد آن هستیم که تمامی امکانات برای برگزاری یک اردوی بدون دغدغه فراهم است. ما می‌دانیم که در این شرایط سخت مالی و بودجه انقباضی، چقدر هزینه برگزاری این اردوها زیاد است و فشار بالایی روی دوش های فدراسیون وارد می‌شود، ولی خوشحالیم که مسئولان در کنار ملی‌پوشان هستند و حمایت می‌کنند. شرایط اردوها خوب است و امیدواریم همین روند ادامه داشته باشد و نتایج خوبی کسب کنیم.

فرشاد عربی مربی تیم ملی تا‌لو نیز گفت: اردوها به بهترین شکل ممکن برگزار می‌شود. سال‌ها به عنوان یک ورزشکار فعالیت داشتم و باید اعتراف کنم که هیچوقت اردوها با این کیفیت برگزار نشده است. قدردان رئیس و مسئولان فدراسیون هستیم که به این خوبی ما را کمک می‌کنند. ورزشکاران بدون دغدغه تمرین می‌کنند و همه شرایط فراهم است. همچنین خوشحالیم که فدراسیون تمام قد در کنار ما ایستاده و اجازه ورود هیچگونه حاشیه‌ای را به تیم ملی نمی‌دهد.

مجید ملکی، مدیرتیم های ملی خاطرنشان کرد: روز گذشته ملی پوشان با حضور در آکادمی ملی المپیک، در آزمون آمادگی جسمانی شرکت کردند و نتایج خوبی از آنها به ثبت رسید. از فدراسیون ووشو بابت فراهم آوردن شرایط مناسب برای برگزاری اردوها تشکر و قدردانی میکنم.

محسن محمد سیفی، قهرمان ووشوی جهان نیز در این نشست اظهار داشت: به نمایندگی از تمامی ورزشکاران ساندا از صدیقی رئیس فدراسیون ووشو بابت تمامی حمایت هایی که از تیم داشت تشکر می کنم. شرایط برگزاری اردو بسیار خوب است و شخصا تمام تلاش خودم را می کنم تا چهارمین مدال طلای بازی های آسیایی خود را کسب کنم.

همچنین رضا خلف زاده ورزشکار تالو گفت: امیدوارم بهترین عملکرد را در اردوهای پیش رو داشته باشیم و با نتایج خوب خود زحمات کادر فدراسیون را پاسخ بدهیم.

انتهای پیام/