به گزارش روابط عمومی فدراسیون کاراته، دکتر احمد راستیه نماینده  مردم شهرستان‌های شهرکرد، بن و سامان و رئیس کمیته تربیت بدنی و ورزش مجلس شورای اسلامی با حضور در فدراسیون کاراته با سید حسن طباطبایی رییس این فدراسیون دیدار و گفت‌وگو کرد.

در ابتدای این دیدار طباطبایی رییس فدراسیون کاراته با تبریک اعیاد نوروز و شعبانیه گزارشی از اخرین وضعیت این رشته ورزشی و عملکرد تیم های ملی کاراته مردان و بانوان ایران در راه کسب سهمیه المپیک توکیو ارایه نمود.

“تلاش برای کسب نتایج مطلوب در المپیک توکیو” و اشاره به “کمبودهای کاراته در زیرساخت ها” از جمله نداشتن سالن اختصاصی برای برگزاری مسابقات،اردوها و … از دیگر مواردی بود که طباطبایی در جلسه با رئیس کمیته تربیت بدنی و ورزش مجلس شورای اسلامی مطرح نمود.

IMG-20210406-WA0001.jpg

دکتر راستیه نماینده  مردم شهرستان‌های شهرکرد، بن و سامان نیز در این جلسه عنوان داشت: به واسطه فعالیت های ورزشی ام در رشته کاراته، خودم را از اعضای این خانواده بزرگ می دانم. علاقه ام به کاراته تا اندازه ای است که در جریان برخی اخبار و اتفاقات این رشته ورزشی نیز قرار دارم.

رئیس کمیته تربیت بدنی و ورزش مجلس شورای اسلامی با اشاره به عملکرد خوب تیم های ملی کاراته ایران در راه کسب سهمیه المپیک عنوان داشت: امیدوارم تیم ملی کاراته مردان و بانوان ایران با حداکثر سهمیه در المپیک شرکت کند و در توکیو نیز به گونه ای عمل کند که نقش مهمی در مدال اوری کاروان ورزش کشورمان ایفا کند.

عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال ۱۴۰۰ در این دیدار همچنین خواستار توجه بیشتر فدراسیون کاراته به کاراته شهرکرد، بن و سامان نیز شد.