مسابقات ufc

جیک پل در مقابل تامی فیوری برای 6 آگوست در MSG باز می گردد

جیک پل در برابر تامی فیوری در 6 آگوست در مدیسون اسکوئر گاردن باز می گردد

پس از اینکه او تاریخ و مکان مبارزه بعدی خود را در اوایل ماه جاری اعلام کرد، حریف جیک پل رسمی شد.

برای ششمین مسابقه بوکس حرفه ای پل، او با تامی فیوری از انگلیس، برادر ناتنی تایسون فیوری، قهرمان بوکس سنگین وزن، روبرو خواهد شد. پل (5-0) و فیوری (8-0) قرار بود در دسامبر گذشته با هم مبارزه کنند، اما فیوری به دلیل مصدومیت از بازی خارج شد.

این دو تیتر یک رویداد در 6 آگوست در مدیسون اسکوئر گاردن در نیویورک خواهند بود. آماندا سرانو نیز در مبارزه با برندا کاراباخال روی کارت خواهد بود. این رویداد در Showtime pay-per-view پخش خواهد شد.

پل، 25 ساله، در سال 2019 وارد دنیای ورزش های رزمی شد. او اولین بوکس حرفه ای خود را در سال 2020 انجام داد، زمانی که در راند اول، علی ایسون گیب، یوتیوبر همکار خود را شکست داد. ده ماه بعد، پل، بازیکن سابق NBA، نیت رابینسون را با هم صاف کرد. ضربه ناک اوت راند دوم.

در سال 2021، پل توجه خود را به مبارزان سابق UFC معطوف کرد. پس از او افبن آسکرن را در 70 ثانیه به پایان رساند، او تایرون وودلی را در مسابقات پشت سر هم شکست داد. اولین مبارزه از دو مبارزه وودلی بود یک تصمیم انشعاب ضعیف. دومین مورد که در ماه مارس انجام شد منجر به این شد یک ناک اوت خشن و برجسته برای پل

فیوری در سال 2018 حرفه ای شد. در هشت مبارزه خود از آن زمان تاکنون، او چهار برد با ناک اوت یا TKO کسب کرده است. مدت زیادی پس از اینکه حرفه ای شد، او در برنامه رئالیتی بریتانیایی «جزیره عشق» با دوست دخترش، اینفلوئنسر بریتانیایی رسانه های اجتماعی، مولی-می هیگ سروصدا کرد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا