خصوصی: ثبت تورنمنت بین‌المللی خرم‌آباد در تقویم کنفدراسیون بوکس آسیا

تهران- ایرنا- پس از صحبت‌های «حسین ثوری» با «انس ال‌اتیبا»، مقرر شد تورنمنت بین‌المللی خرم‌آباد در تقویم رسمی کنفدراسیون بوکس آسیا ثبت شود.

به گزارش ایرنا؛ ثوری رئیس فدراسیون بوکس ایران، شنبه شب دیداری با انس ال‌اتیبا رئیس کنفدراسیون بوکس آسیا داشت و درخصوص مسائل مختلفی با رئیس اماراتی ASBC به صحبت پرداخت.

در این دیدار انس ضمن تقدیر از پیشرفت بوکس ایران و بالا رفتن سطح مربیان و داوران ایرانی ابراز امیدواری کرد بوکس ایران بتواند در رقابت‌های جهانی و بازی‌های المپیک باعث افتخارآفرینی بوکس آسیا شود.

همچنین ثوری ضمن قدردانی از حمایت‌های رئیس کنفدراسیون بوکس آسیا گفت: در نظر داریم تورنمنت بین‌المللی خرم‌آباد را به مدت ۵ سال پیاپی به میزبانی ایران برگزار کنیم و برای شروع این حرکت بزرگ با برخی از حامیان مالی توافقات اولیه را انجام دادیم و اگر کنفدراسیون بوکس آسیا کنار ما باشد، می‌توانیم این برگ زرین را بر دفتر پرافتخار بوکس ایران بی‌افزاییم.

در همین راستا رییس کنفدراسیون بوکس آسیا موافقت خود را برای برگزاری این تورنمنت بین‌المللی اعلام کرد و قرار شد تورنمنت خرم‌آباد در تقویم رسمی کنفدراسیون بوکس آسیا گنجانده شود.

شایان ذکر است در صورتی که برگزاری این تورنمت بین‌المللی قطعی شود، به احتمال فروان مهرماه سال جاری نخستین دوره تورنمنت بین‌المللی خرم‌آباد برگزار خواهد شد.