محمود نوهتانی روز یکشنبه در گفت‌و گو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: پس از تلاش و سختی‌های طاقت فرسا از سرزمین مهر و آفتاب دانیال شه بخش بوکسور این استان توانست با معرفی توانمندی‌های خود علاوه‌بر کسب سهمیه المپیک به همراه اعضای تیم ملی در رقابت‌های آسیایی امارات حضور یابد.

وی ادامه داد: این دوره از رقابت‌های آسیایی در ۱۰ وزن برگزار می‌شود که تیم ملی ایران در هشت وزن به مصاف حریفان خود خواهد رفت که شه بخش در وزن ۶۰ کیلوگرم یکی از مدیان قهرمانی است.

دبیر هیات بوکس سیستان و بلوچستان گفت: با عنایت فدراسیون بوکس این بوکسور موفق استان به همراه مربی خود در این دوه از رقابت‌ها شرکت خواهد کرد.

وی بیان کرد: هم‌اینک حدود ۶۰۰ ورزشکار به طور سازمان یافته در سیستان و بلوچستان در رشته بوکس مشغول فعالیت هستند.

دانیال شه بخش ۲۲ ساله نیز در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: با حمایت‌های مدیر کل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان از سال ۹۷ به عضویت تیم ملی بوکس در آمده‌ام و در طول این سالها توانسته‌ام موفقیت‌های زیادی را برای استان و کشور به ارمغان آورم.

وی ادامه داد: کسب سهمیه المپیک برای نخستین بار از مهمترین موفقیت‌های من بوده که با پشتیبانی همه جانبه مسوولان از جوانان امید به کسب سهمیه های بیشتر از سوی ورزشکاران استان دور از انتظار نیست.

شه بخش گفت: تمام تلاش خود را برای کسب مدال های برتر در رقابت های آسیایی امارات در خرداد و المپیک توکیو در مرداد بکار خواهم گرفت تا بار دگر پرچم کشور در میادن بین المللی به احتزاز در آید.

به گزارش ایرنا بیش از ۴۶ هزار ورزشکار در قالب حدود ۵۰ هیات استانی و ۵۰۰ هیات شهرستانی در سیستان و بلوچستان سازماندهی شده اند.