امیرحسین صالحی زنجانی، روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: این اردو از ۱۴ فروردین ماه در تهران “سالن بوکس احمد ناطق‌ نوری” و با حضور ۱۴ بوکسور از استان های مختلف ایران آغاز شده است.

وی با بیان این اردوی آمادگی و انتخابی تیم ملی در هشت وزن مختلف برگزار خواهد شد، اظهار داشت: در وزن ۹۱ کیلوگرم ۲ بوکسور به این اردو دعوت شده است که یکی از آنان طوفان شریفی از زنجان و نفر دیگر نیز احساس روزبهانی از تهران است.

صالحی زنجانی، هدف از برگزاری این اردو را که به مدت ۱۸ روز خواهد بود انتخاب بوکسورهای شایسته تر جهت اعزام به رقابت های قهرمانی آسیا ذکر کرد و افزود: رقابت‌های بوکس قهرمانی آسیا از یکم خرداد به میزبانی کشور هند برگزار خواهد شد.

به گزارش ایرنا، امید احمدی‌صفا و مهدی خسروی در ۵۲ کیلوگرم، دانیال شه بخش در ۵۷ کیلوگرم، اشکان رضایی و باقر فرجی در ۶۳ کیلوگرم، سجاد کاظم زاده و مسلم مقصودی در ۶۹ کیلوگرم، سیدشاهین موسوی در ۷۵ کیلوگرم، میثم قشلاقی و سیاوش امیدی در ۸۱ کیلوگرم، احسان روزبهانی و طوفان شریفی در ۹۱ کیلوگرم و ایمان رمضانپور و پوریا امیری در به اضافه ۹۱ کیلوگرم دعوت شدگان به این اردو هستند.