به گزارش روابط عمومی فدراسیون انجمن های ورزشهای رزمی و به نقل از روابط عمومی هیئت انجمن های ورزشهای رزمی استان آذربایجان شرقی، نشست تخصصی این هیئت استان، هفتم تیرماه در محل سالن کنفرانس اداره کل ورزش و جوانان باحضور ایوب بهتاج مدیرکل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی، مسئولان گروه ها، انجمن ها و کمیته های هیئت و با هدف آشنایی و هم اندیشی و فعال نمودن هیئت و کمیته های مربوطه با ریاست اداره کل و هیئت برگزار شد.

 مدیرکل ورزش و جوانان استان در این جلسه ، گفت:  هیئت انجمن های ورزشهای رزمی یکی از دشوارترین هیئت های ورزشی است و برای پیشرفت باید همه با عشق و علاقه به همدیگر کمک کنید.

بهتاج در ادامه افزود: اداره کل ورزش و جوانان استان در همه حال حامی هیئت های ورزشی است و برگزاری هرگونه مسابقه، اردو، استعدادیابی، کلاس های داوری و مربیگری کنار شما خواهد بود.

جاویدان رئیس هیئت انجمن های ورزشهای رزمی استان آذربایجان شرقی هم در این جلسه گفت: با اتحاد سبک ها هر سختی آسان می شود و با همدلی، شاهد شکوفایی و روزهای طلایی این هیئت خواهیم بود.

وی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات دهقان و سایر مسئولان سابق هیئت به برگزاری ماهانه جلسات و ارائه گزارش عملکرد سبکها تاکید و خاطر نشان کرد با تمام توان و با بهره گیری از تمامی پتانسیلها و ظرفیت‌ها، در راستای حل مشکلات این هیئت گام برخواهند داشت.