به گزارش روابط عمومی فدراسیون انجمن های ورزشهای رزمی، مسابقات قهرمانی کیک بوکسینگwka و کیک جیتسو استان خوزستان در گروه آقایان از ۱۳ تا ۱۵ مردادماه و رقابت های کیک بوکسینگ wka در گروه بانوان طی روزهای ۱۶ و ۱۷ مردادماه با رعایت کامل پروتکل های بهداشتیدر ورزشگاه هزاره سوم دزفول با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برگزار شد.

قبل از شروع مبارزات، ابتدا از بازیکنان،مربیان و داوران تست کرونا گرفته و تمامی تست ها منفی اعلام شد.

آقاجری، رئیس هیئت انجمن های ورزشهای رزمی استان خوزستان درخصوص این پیکارها گفت: مسابقات بخش آقایان ۳۵۰ شرکت کننده داشت که ۲۶۰نفر در بخش کیک بوکسینگ و در چهار رده سنی نونهالان، نوجوانان ،جوانان و بزرگسالان با یکدیگر به رقابت پرداختند و در استایل کیک جیستو نیز، ۹۰ ورزشکار در رده های سنی جوانان و بزرگسالان مبارزه کردند.

وی افزود: در بخش بانوان ۱۰۰ ورزشکار در رشته کیک بوکسینگ شرکت کردند و در چهار رده سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان به رقابت پرداختند.

رئیس هیئت انجمن های ورزشهای رزمی استان خوزستان افزود: این مسابقات بعد از دو سال به همت صالحی، رئیس هیئت انجمن های ورزشهای رزمی شهرستان دزفول و با حمایت فرماندار شهرستان دزفول، اداره ورزش و جوانان شهرستان،اداره کل ورزش و جوانان استان خوزستان و همکاری شهرداری دزفول برگزار شد.