برگزاری آنلاین مجمع عمومی و سالیانه هیات ووشو قم با ریاست صدیقی


۱۴۰۰/۰۲/۲۹  |  
۱۰:۴۶:۱۴

وی ضمن تاکید بر رشد قابل توجه هیات ووشو استان قم نسبت به سال های گذشته عنوان داشت: استان قم در ارزیابی هیات‌های ورزشی توانسته رتبه ششم کشور را به خود اختصاص دهد که با توجه به رتبه آن در سال ۹۶، صعود ۲۰ پله ای را در این استان شاهد هستیم.

رئیس فدراسیون ووشو اظهار داشت: برگزاری مجامع در این شرایط به وجود آمده که تمامی استان‌های کشور را تحت تاثیر خود قرار داده است، نشان دهنده برنامه ریزی بسیار منظم و مناسب اداره کل ورزش و جوانان استان قم است.

صدیقی در ادامه بیان کرد: فدراسیون ووشو در گسترش بعد همگانی ووشو، اقدامات موثری را انجام داده است که این برنامه ریزی‌های در افزایش سلامت جسمانی جامعه نیز نقش موثری را داشته است .

وی افزود: فدراسیون ووشو در صدد برگزاری دوره حرفه‌‌ای مربیگری به صورت رایگان است. این امر کمک موثری جهت ارتقاع سطح علمی مربیان استان‌ها خواهد داشت و هر استان ۴ سهمیه را جهت حضور در این دوره دارد.

منعم، مدیر کل ورزش و جوانان قم در این مجمع گفت:ووشو یک رشته ورزشی جذاب و پر طرفدار است که با تلاش‌های رئیس این هیات توانسته جایگاه خوبی در استان و کشور پیدا کند. شیوع ویروس کرونا جدا از آسیب‌های جدی‎ای که به ورزش وارد شد، باعث شد هیات‎های ورزشی با برنامه ریزی منسجم بتوانند از امکانات فضای مجازی در معرفی هرچه بیشتر ظرفیت موجود تلاش کنند.

مدیر کل ورزش و جوانان استان قم عنوان کرد: فدراسیون ووشو توانسته با استفاده از فضای مجازی، برنامه ریزی‌های مناسبی جهت برگزاری دوره های آموزشی و مسابقات را انجام دهد که از جمله موفقیت های فدراسیون ووشو میتوان به برگزاری موفق لیگ برتر ووشو کشور اشاره کرد که شاهد حضور تیم ووشوی استان قم نیز در این مسابقات بودیم.

وی در ادامه اظهار داشت: هیات ووشو استان قم نیز به طبع به اهداف فدراسیون ووشو توجه نموده و عملکرد قابل قبولی را در این سال ها در کارنامه خود به ثبت رسانیده که میتوان به حضور تیم‌های استان در لیگ برتر ووشو کشور اشاره کرد.

محمد زاده ریاست هیات ووشو قم با ارائه عملکرد سال ۹۸ و ۹۹ ، امور مالی و تقویم ورزشی ۱۴۰۰ هیات صحبت های خود را آغاز نمود که مورد بررسی و تایید دیگر اعضا مجمع واقع شد.

انتهای پیام/