به گزارش ایرنا، در پایان این مسابقات در رده سنی نونهالان محیای یزدی فر در فرم سن لو و در رده سنی نوجوانان یگانه رودباری، ساغر فولیان و زینب رشوند در فرم تای چی چوان به مقام‌های برتر دست یافتند.

همچنین در رده سنی جوانان ریحانه رودباری در فرم نن چوان و مرضیه سعیدی پویا در فرم تاچی چوان و در رده سنی بزرگسالان علیا باقری، زهرا شمسینی و فهیمه لشگری در همان فرم اول تا سوم شدند.

در فرم تای چی جین بزرگسالان نیز زهرا شمسینی، علیا باقری و فهیمه لشگری و در فرم نن چوان و نن دائو آرزوی میرزایی مقام های برتر را از آن خود کردند.

رییس هیات ووشوی استان قزوین با اشاره به استقبال ووشوکاران قزوین از این رقابت‌ها، تامین امکانات زیرساختی را برای این رشته بسیار مهم دانست و گفت: در صورت رفع نواقص زیرساختی در این رشته، راه رسیدن ووشوی قزوین به افتخارات ملی و بین المللی هموار می شود.

میکاییل سلمانی افزود: در حال حاضر تمام تلاش ما در مسیر تامین نیازها و امکانات زیرساختی ووشو متمرکز شده است و باور داریم با رفع این دغدغه اساسی، ووشوکاران قزوینی می توانند به افتخارات ملی و بین المللی دست یابند.

وی افزود: ظرفیت‌ها و استعدادهای قابل توجهی در ووشوی قزوین وجود دارد که در صورت توجه و حمایت لازم، شاهد رشد و شکوفایی آنها خواهیم بود.