بازدید مدیرکل ورزش و جوانان مازندران از اردوی تیم ملی کوراش


۱۴۰۰/۰۵/۲۳  |  
۱۲:۲۲:۳۹

مدیرکل ورزش و جوانان استان مازندران از اردوی تیم ملی کوراش مردان در نوشهر بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ووشو، دکتر حسن رنگرز مدیرکل ورزش و جوانان در محل برگزاری اردوی تیم ملی کوراش آقایان در نوشهر حضور یافت و در جریان آخرین وضعیت این تیم قرار گرفت.

در جریان این بازدید، رضا مهنان سرمربی تیم ملی آخرین وضعیت کوراش‌کاران کشورمان پیش ازاعزام به مسابقات قهرمانی آسیا ازبکستان را برای رنگرز تشریح کرد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان مازندران در این بازدید با تقدیر از زحمات فدراسیون ووشو، ابراز امیدواری کرد که تیم ملی در کوراش بتواند نتایج خوبی کسب کند و نماینده شایسته‌ای برای ایران در مسابقات قهرمانی آسیا باشد.

اولین مرحله اردوی آماده‌سازی تیم ملی کوراش آقایان به منظور اعزام به رقابت‌های قهرمانی آسیا در ازبکستان، از روز شنبه ۱۶ مرداد ماه به میزبانی شهرستان نوشهر در استان مازندران آغاز شده است. در این اردو ۱۶ کوراش‌کار به نام‌های علی محمدی بریمانلو، حسین سعیدی برجی، قاسم نوری زاده ،محمد حسن الکایی، الیاس پاکدل، رامین احمدزاده، الیاس علی اکبری، امید تیزتک ،محمد حسین بابائیان، مسعود قوی بازو ، صادق آذرنگ ، ایمان خوش گفتار ، جواد مرادی ،ابراهیم قجر ، حمیدرضا سجادی فر و فرزین شاهباز حضور دارند و تا ۲۶ مرداد ماه زیر نظر رضا مهنان به عنوان سرمربی، قنبرعلی قنبری، سعید رضاییان و محمد صفری و عیسی عباس‌نژاد به عنوان مربیتمرینات تخصصی خود را پیگیری خواهند کرد.

مسابقات قهرمانی بزرگسالان آسیا در ازبکستان در مهر ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/