امضای تفاهمنامه همکاری دو فدراسیون ووشو و ورزش‌‎های کارگری


۱۴۰۰/۰۳/۱۰  |  
۱۴:۴۱:۱۳

روسای دو فدراسیون ووشو و ورزش‎‌‎های کارگری تفاهمنامه همکاری به امضا رساندند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ووشو، به منظور توسعه و ترویج و رشد زندگی سلامت‌محور و سبک زندگی فعال در جامعه به ویژه در بین قشر زحمت‎کش کارگر، بهبود شرایط کمی و کیفی فعالیت‌های ورزشی در دو بخش همگانی و قهرمانی و با استفاده از ظرفیت‌ها و توانایی‌های دو فدراسیون ووشو و ملی ورزش‌های کارگری صبح امروز(دوشنبه) تفاهم نامه همکاری میان دو فدراسیون به امضا رسید.

در این تفاهم نامه انجام همکاری‌های ورزشی، فنی، علمی، آموزشی و فرهنگی مشترک، توسعه کمی و کیفی رشته ورزشی ووشو در این قشر از جامعه، بهره‌مندی بهنیه از منابع انسانی، مالی، علمی و امکانات ورزشی متقابل، هماهنگی و هم راستایی برنامه توسعه و ارتقای ورزش تعلیم، تربیتی و قهرمانی کشور و اجتناب از فعالیت موازی، مسابقات و فعالیت‌های ورزشی، ‌ نیروی انسانی، امکانات ورزشی، آموزش و پژوهش و سایر موارد از جمله مفاد این تفاهم‎نامه همکاری است.

این تفاهمنامه توسط امیرصدیقی رئیس فدراسیون ووشو و جواد رمضی رئیس فدراسیون ورزش‎های کارگری و با حضور افضلی ، رئیس انجمن ووشو کارگری به امضا رسید.

زهرا ناطقی نائب رئیس و علی صدیقی دبیر فدراسیون ووشو، خراسانی، احتشام‎زاده و ندیری از مسئولین فدراسیون ورزش‎های کارگری نیز در این نشست حضور داشتند.

انتهای پیام/