رئیس کمیته امور استانها فدراسیون انجمن‌های ورزشهای رزمی‌ در گفت‌و‌گو با روابط عمومی فدراسیون بیان کرد: تغییر در اساسنامه هیئت‌های ورزشی از جمله تغییراتی که در تعداد اعضای مجامع و همچنین نحوه انتخابات به وجود آمده بود، باعث شد تا زمان برگزاری مجمع انتخاباتی چندین استان مانند مازندران، کردستان، البرز ، همدان و … به تعویق بیافتد و درنتیجه برای بررسی اساسنامه جدید نیاز به زمان بیشتری بود. اکنون این مشکلات مرتفع شده و سرپرستان هیئت های استانی می‌توانند دوباره برای برگزاری مجامع انتخاباتی اقدام کنند.

وی اضافه کرد: روسای هیئت‌های استانی که دوران ریاست آنها در سال ۱۴۰۱ به پایان می‌رسد، تا اواخر بهمن ماه و روسایی که دوران ریاست آنها بعد از سال ۱۴۰۱ به اتمام می‌رسد، باید تا پایان اسفند ماه امسال نسبت به برگزاری مجمع عمومی اقدام کنند.

اسحاقی برگزاری مجامع انتخاباتی را بسیار حائز اهمیت خواند و افزود: هیئت‌های استانی باید توجه داشته باشند که قبل از نامه نگاری با فدراسیون برای برگزاری مجمع، تاریخ پیشنهادی خود را برای کمیته امور استانها ارسال کنند تا در برگزاری مجامع در استان‌های مختلف تداخل زمانی ایجاد نشود.