مسابقات ufc

Werdum صحبت های بازنشستگی را پشت سر می گذارد، می خواهد ژوئن با PFL بازگردد

فابریسیو وردوم صحبت های بازنشستگی خود را کنار می گذارد و می خواهد ژوئن با PFL بازگردد

فابریسیو وردوم هنوز انجام نشده است

قهرمان سابق سنگین‌وزن UFC و مسابقه‌دهنده جیو جیتسو با افتخار، قصد دارد به مبارزه در MMA ادامه دهد و امیدوار است در تابستان امسال رزرو شود. وردوم (24-9-1) که با PFL قرارداد دارد، اخیراً با ایده بازنشستگی معاشقه شده است از MMA، اما اکنون نظرش تغییر کرده است.

Werdum این آتش را دارد که یک بار دیگر وارد قفس شود و میراث برجسته خود را در این ورزش بیشتر کند.

Werdum به MMA Junkie به زبان اسپانیایی گفت: “کسب و کار من خوب کار می کند – برند لباس من، تجارت گوشت من و همه اینها – اما هیچ راهی برای دور زدن آن وجود ندارد، تجارت من در حال مبارزه است.” من به آن زمان خانواده نیاز داشتم، اما تصمیم گرفتم به مبارزه ادامه دهم و چیزهای بیشتری برای نشان دادن به همه دارم.

“من هیچ آسیبی ندارم – خوب، من چند عمل جراحی داشته ام اما چیز بدی نیست. سرم خوب است و همیشه گفته ام مهم ترین چیز این است که هم بدن و هم ذهنت درست باشد. من هر دو مورد را همسو می کنم. وزنه می زدم، بوکس می کردم. … من می خواهم دوباره بجنگم، امیدوارم حدود ژوئن. من آماده خواهم شد.»

وردوم از زمان پایان قراردادش با UFC در اواخر سال 2020، تنها یک بار مبارزه کرده است. این عملکرد تنها اولین بازی او در PFL را رقم زد که در آن او متحمل شکست TKO شد، اما این مسابقه بعداً توسط هیئت کنترل ورزشی ایالت نیوجرسی به یک مسابقه ممنوع تبدیل شد بعد از اینکه حریفش رنان فریرا به نظر می رسید که قبل از پایان بازی از او بیرون بیاید.

فصل 2022 PFL با تکمیل فهرست سنگین وزن آن در حال انجام است. وردوم در صورت فرصت برای ورود به فصل سنگین وزن باز است. اما صرف نظر از این که برزیلی فقط می خواهد دوباره بجنگد.

وردوم گفت: “بله، این می تواند مانند یک مبارزه فوق العاده یا یک مبارزه خارج از فصل، یا یک مبارزه فصلی باشد زیرا این اتفاق می افتد – مردم زخمی می شوند یا نمی توانند مبارزه کنند، بنابراین من وارد آنجا خواهم شد.” “من هیچ مشکلی برای انجام این کار ندارم. فکر می کنم مهم ترین چیز این است که می خواهم بجنگم، امیدوارم در 24 ژوئن یا جولای. من می خواهم بجنگم.»

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا