مسابقات ufc

UFC تابستان امسال به لندن بازگشت

UFC برای رویداد 23 جولای به O2 در لندن بازگشت

بازگشت مورد انتظار UFC به لندن در ماه مارس به قدری مورد استقبال قرار گرفت که انتظار زیادی برای دوره بعدی وجود نخواهد داشت.

UFC به قولی که دانا وایت رئیس جمهور به سرعت پس از آن داده بود عمل خواهد کرد UFC Fight Night 204که در 19 مارس در O2 در لندن برگزار شد. وایت گفت که این تبلیغ قرار است برنامه سال 2022 خود را مجددا تنظیم کند. دوباره به بریتانیا برگرد در سال تقویمی

این بازگشت ممکن است حتی زودتر از آنچه که بیشتر پیش بینی می شد باشد. UFC روز پنجشنبه یک رویداد در 23 ژوئیه در O2 در لندن، همان مکانی که میزبان UFC Fight Night 204 بود، اعلام کرد. فروش بلیت ها از 27 می آغاز می شود.

در حالی که هیچ عنوان یا مبارزه ای با اعلام رویداد منتشر نشد، طبق گزارش ها دو مبارزه برای کارت تعیین شده است: الکساندر گوستافسون (18-7 MMA، 10-7 UFC) در مقابل نیکیتا کریلوف (27-9 MMA، 8-7 UFC) در سبک وزن و چارلز جانسون (11-2 MMA، 0-0 UFC) در مقابل محمد موکایف (6-0 MMAM، 1-0 UFC) در وزن پرواز.

UFC Fight Night 204 در لندن با 9 پایان در 12 مبارزه، از جمله هفت مسابقه در دور اول، نمایش داده شد. در رویداد اصلی، تام آسپینال الکساندر ولکوف را با بازوبند دور اول ارسال کرد. در فیلم مشترک، آرنولد آلن دن هوکر را با یک TKO در میانه فریم اول به پایان رساند.

علاوه بر این، پدی پیمبلت و مولی مک کان هم تیمی های مستقر در لیورپول با بردهای توقف در کارت اصلی، سروصدای زیادی به پا کردند.

UFC معمولاً در پایان هر رویداد چهار جایزه 50000 دلاری می دهد. اما برای UFC Fight Night 204، وایت تصمیم گرفت به هر مبارزی که به پایان برسد پاداش های Performance of the Night بدهد. به معنی رکورد 9 جایزه در مجموع.

این تبلیغات به وضوح امیدوار است که با بازگشت سریع خود در ماه جولای، برای بار دوم رعد و برق را در یک بطری بگیرد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا