مسابقات ufc

‘SBC’: Fury vs. Ngannou، Cyborg به بوکس؟، بیشتر

Spinning Back Clique: Fury vs. Ngannou, Cyborg to Boxing?, McGregor ‘tune up’ مبارزه، بیشتر

این هفته «Spinning Back Clique»، برنامه هفتگی MMA Junkie را که به بزرگ‌ترین موضوعات هنرهای رزمی ترکیبی می‌پردازد، نگاه کنید.

پانل “Spinning Back Clique” ما متشکل از Mike Bohn، Danny Segura و Brian “Goze” Garcia پنج موضوع را با میزبان “Gorgeous” جورج گارسیا بحث می کنند.

  • قهرمان بوکس سنگین وزن WBC تایسون فیوری دیلیان وایت را در ورزشگاه ومبلی در حضور بیش از 90000 هوادار شکست داد. قهرمان سنگین وزن UFC در طی مصاحبه پس از مبارزه خود در رینگ فرانسیس نگانو وارد شد، و این زوج یک مبارزه قوانین ترکیبی را مسخره کردند بین دوتا. آیا دیدن این دو در کنار یکدیگر باعث افزایش سر و صدا برای این تطابق احتمالی شد؟ آیا با توجه به وضعیت قرارداد نگانو با UFC جمع می شود؟
  • قهرمان پر وزن Bellator کریس سایبورگ دفاع از عنوان دیگری را در Bellator 279 با پیروزی بر آرلین بلنکوو در یک مسابقه برگشت سخت. پس از آن، سایبورگ تمایل خود را برای قدم گذاشتن در رینگ بوکس در آینده نزدیک ابراز کرد، و رئیس Bellator، اسکات کوکر، تأیید کرد که اگر او بخواهد، قراردادش این اجازه را می‌دهد. آیا می‌خواهید سایبورگ را در رینگ بوکس ببینید یا ترجیح می‌دهید که او به تسلط خود در قفس MMA ادامه دهد؟
  • رویداد اصلی Bellator 278 یک قهرمان جدید وزن مگس زنی را تاج گذاری کرد، اما بدون بحث نبود. لیز کارموش با زدن قهرمان سابق، مدعی طلا شد جولیانا ولاسکوئز به حصیر در یک صلیب، و باران آرنج تا او را به دست آورد برد توقف در دور چهارم. با این حال، ولاسکوئز و بسیاری دیگر معتقد بودند که این توقف زودهنگام بوده و منجر به از دست دادن عنوان و رکورد شکست ناپذیر او شد. آیا داور مایک بلتران این یکی را زود متوقف کرد؟
  • قهرمان سابق وزن کاه UFC جسیکا آندراد به گروهی که زمانی در UFC Fight Night 205 حکومت می کرد بازگشت تا در رویداد اصلی با آماندا لموس روبرو شود. نه تنها یک سفر موفق بود، بلکه آندراد با ضبط آن تاریخ را نیز ثبت کرد اولین ارسال مثلث بازوی ایستاده در تاریخ UFC آندراده در سه وزن در UFC، بخشی از یک گروه منتخب، برنده شد. کدام رقیب سه دسته را بیشتر دوست دارید؟
  • قهرمان سابق کانر مک گرگور در آینده ای نزدیک به فعالیت بازخواهد گشت. او می‌گوید که در مبارزه با عنوان قهرمانی در وزن سبک وزن بازخواهد گشت کامارو عثمان. مفسر UFC جو روگان می گوید مک گرگور باید یک مبارزه “تنظیم” انجام دهید به جای شیرجه رفتن درست به انتهای عمیق. مک گرگور وقتی آماده بازگشت به قفس است باید مقابل چه کسی بازگردد؟

“Spinning Back Clique” هر سه شنبه در تاریخ منتشر می شود کانال یوتیوب MMA Junkie. می توانید قسمت کامل را در ویدیوی بالا تماشا کنید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا