مسابقات ufc

ONE Championship قرارداد مهمی با آمازون امضا کرد

ONE Championship قرارداد 5 ساله با آمازون امضا کرد. حداقل 12 رویداد سالانه برای پخش در Prime Video

ONE Championship با امضای قرارداد پخش جدید با سرویس استریم آمازون پرایم ویدیو، جهش قابل توجهی در مواجهه با مخاطبان آمریکای شمالی داشته است.

این سازمان که در طول بیش از 10 سال فعالیت خود تقریباً به طور انحصاری در خارج از آسیا مستقر است، با یک قرارداد پنج ساله با آمازون موافقت کرده است تا کمتر از 12 رویداد در سال را به صورت زنده در Prime Video در ساعات پربیننده در ایالات متحده مشاهده کند. ایالات و کانادا

ONE Championship و Amazon قرارداد خود را چهارشنبه اعلام کردند.

Chatri Sityodtong، مدیرعامل ONE Championship، در بیانیه‌ای گفت: «ONE Championship از همکاری با Prime Video، یکی از بزرگترین ارائه‌دهندگان محتوای ورزشی ممتاز در جهان، برای نزدیک‌تر کردن رویدادهای زنده ما به طرفداران در ایالات متحده و کانادا، هیجان‌زده است. ما به‌عنوان بزرگ‌ترین سازمان هنرهای رزمی جهان، معتقدیم همکاری ما با Prime Video به ما این امکان را می‌دهد که به مخاطبان آمریکای شمالی دسترسی پیدا کنیم که تشنه محصولی معتبر و متمایز هستند که به سادگی نمی‌توان آن را با هیچ سازمان دیگری تهیه کرد. ما مشتاقانه منتظریم تا بهترین رزمی کاران را در این سیاره در حلقه قهرمانی ONE و در Prime Video به نمایش بگذاریم.”

اگرچه ONE Championship چندین مبارز برجسته MMA را در فهرست خود دارد، از قهرمانان سابق UFC، دمتریوس جانسون و ادی آلوارز گرفته تا ستارگان در حال رشد وطنی مانند آنجلا لی، این تبلیغ همچنین کیک بوکسینگ، موی تای، سابشن گراپلینگ و موارد دیگر را به عنوان بخشی از مبارزه خود ارائه می دهد. ترکیب کارت

انتظار می‌رود تاریخ و مکان اولین نمایش ONE Championship در Prime Video اواخر امسال مشخص شود، اما همکاری جدید یکی از مواردی است که آمازون فکر می‌کرد مناسب است.

Marie Donoghue، معاون ویدیوی ورزشی جهانی در آمازون، گفت: «ما مفتخریم که پوشش انحصاری رویدادهای ONE Championship را به مجموعه پیشنهادات ورزشی زنده خیمه شب بازی اضافه می کنیم. علاوه بر ارائه مجموعه کاملی از رشته‌های هنرهای رزمی، ONE Championship تعهد متقابل ما را برای ارتقای ورزشکاران زن، با داشتن پنج قهرمان زن معتبر جهان، به اشتراک می‌گذارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا