بوکس حرفه ای

Fury-Whyte: تجزیه و تحلیل شکست و شرط بندی چگونه تایسون فیوری این بار سبک خود را تطبیق خواهد داد؟ تیموتی بردلی جونیور مبارزات قهرمانی سنگین وزن شنبه را شکست داد.1hTimothy Bradley Jr.

تایسون فیوری می تواند همه این کارها را انجام دهد، به شرطی که اجازه ندهد دیلیان وایت خیلی نزدیک شود

تایسون فیوری روز شنبه در ورزشگاه ومبلی لندن در برابر رقیب اجباری دیلیان وایت از WBC و قهرمانی سنگین وزن خطی دفاع کرد. (ESPN+ PPV، ۲ بعد از ظهر به وقت شرقی) در مقابل 94000 هوادار مورد انتظار.

فیوری (31-0-1، 22 KOs)، 33 ساله، از منچستر، انگلیس، از دو توقف چشمگیر دیونتای وایلدر خارج می شود. تحت تعلیم مربی SugarHill Steward، او یک حمله ثابت و موثر پیدا کرده است که کاملاً با مهارت های دفاعی او مطابقت دارد.

تیموتی بردلی جونیور، قهرمان دو بخش و تحلیلگر فعلی بوکس ESPN گفت: “تایسون فیوری مانند یک آفتاب پرست است. او می تواند تقریباً با هر چیزی در محیط خود سازگار شود.” او باهوش، شهود و خودکفا است و کنترل خود را در تمام جنبه های بوکس حفظ می کند.

وایت (28-2، 19 KO)، 34 ساله، از جامائیکا، اما در حال مبارزه خارج از لندن، در سال 2017 به رقیب اجباری WBC تبدیل شد. او این موقعیت را پس از باخت KO به الکساندر پووتکین در سال 2020 از دست داد، اما در مسابقه برگشت هشتم دوباره آن را به دست آورد. ماههای بعد.

بردلی گفت: “برای اینکه وایت برنده شود، باید آن را به یک مبارزه خیابانی تبدیل کند، فقط یک مبارزه خیابانی”. او باید به هر فرصتی به فیوری حمله کند، او را روی طناب بکشد، او را کار کند، راهی برای ضربه زدن به او پیدا کند و مبارزه را برای فیوری طاقت فرسا کند.

آیا فیوری می تواند فاصله را کنترل کند و ترکیبات خود را به طور موثر فرود بیاورد؟ آیا وایت در بهترین شکل زندگی خود خواهد بود و می تواند دفاع فیوری را رمزگشایی کند تا با آپرکات قدرتمند و دست راستش به او آسیب برساند؟ تیموتی بردلی جونیور مسابقه سنگین وزن را شکست.

یادداشت سردبیر: مطالب برای اختصار و وضوح ویرایش شده است.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا