مسابقات ufc

Dillashaw استرلینگ را به عنوان قهرمان بی اعتبار می کند، چالش

TJ Dillashaw: Aljamain Sterling یک “قهرمان” UFC نیست، بلکه از نظر سبک برای من “عالی” است

تی جی دیلاشاو فروخته نمی شود آلجامین استرلینگ به عنوان قهرمان وزن سبک UFC

انتظار می‌رود دیلاشاو (17-4 MMA، 13-4 UFC) استرلینگ را به چالش بکشد و قهرمان سابق هیچ تهدیدی از سوی “Funkmaster” نمی بیند، که بلافاصله پس از او او را فراخواند. عنوان او را متحد کرد مقابل پتر یان در UFC 273.

دیلاشاو گفت: “من خیلی نگران استرلینگ نیستم.” ESPN. “این فراخوان، برای من یک مبارزه بسیار آسان است که صادقانه بگویم.”

او ادامه داد: «فکر می‌کنم واقعاً خوب باشد. یعنی به او تبریک می گویم، اجرای برنامه بازی اش در مبارزه. او نقاط ضعفی را در یان نشان داد، اما از نظر سبکی آن مبارزه برای من عالی است، بنابراین او می تواند هر چیزی را که می خواهد بگوید، اما برای مدت طولانی دیگر قهرمان نخواهد شد.

با وجود استرلینگ (21-3 MMA، 13-3 UFC) اثبات اشتباه دیلاشاو با برتری دادن به یان در مسابقه برگشت، دیلاشاو فکر نمی کند که در همان سطح حریف گذشته خود قرار بگیرد.

دیلاشاو گفت: “او خوب است، من را اشتباه نگیرید.” او ویژگی هایی دارد. او بدون خوب بودن جایی که هست نخواهد بود، اما قطعاً قهرمانی نیست. بچه هایی که من قبلاً در گذشته با آنها جنگیده ام (خیلی بهتر از او هستند) بسیار خطرناک تر. هیچ خطری برای مبارزه با استرلینگ وجود ندارد. آیا تا به حال حتی کسی را ناک اوت کرده است؟

“من نمی دانم. حتی کارنامه اش را هم نگاه نکردم. این پسری است که لازم نیست نگرانش باشید. هیچ راهی وجود ندارد که او با من دست و پنجه نرم کند. ضربه زدن او کاملاً رقت انگیز است، بنابراین بله، من تعجب می کنم که او در جایی که هست است، و از نظر سبکی این یک مبارزه عالی برای من است.”

Dillashaw هر جا که مبارزه با استرلینگ پیش می رود مطمئن است اما به ویژه از بازی استندآپ قهرمان انتقاد کرد.

دیلاشاو گفت: “او می ترسد.” او یک مبارز واقعی نیست. او از جنگیدن می ترسد. او از پرتاب کردن می ترسد. چیزهای زیادی وجود دارد که من می‌توانم آنها را جدا کنم، اما در نهایت به این می‌رسد که او فقط از جنگیدن می‌ترسد. او یک مشت جمع نمی کند. او برای حذف آنها ناامید است، و آنها حذف های زشتی بودند، اما او می تواند به این فشار برای به دست آوردن آنها ادامه دهد.”

او ادامه داد: “اگر این بازی را به یک مسابقه گراپلینگ تبدیل کنیم، مهارت هایی را نشان خواهم داد که هنوز به بهترین شکل نشان داده نشده اند و به راحتی می توانم روی پاها مسلط شوم. فکر می‌کنم نکته جالب این است که می‌توانم این مبارزه را به هر جایی ببرم. واقعاً هیچ دعوای خاصی وجود ندارد که من نگران آن باشم… او خطرناک نیست. این تکنیک – او من را تسلیم نمی کند، او نمی تواند من را نگه دارد. کشتی بهتری گرفتم. کشتی D-1 در مقایسه با دیویژن III او، قابل تحمل نیست.»

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا