مسابقات ufc

مک دونالد این تصور را رد می کند که دعوای لاولر او را تغییر داده است

روری مک دونالد این تصور را که جنگ رابی لاولر در سال 2015 او را تغییر داد رد کرد: “من بسیار سالم هستم”

آرلینگتون، تگزاس – اگرچه روری مک دونالد از زمان جنگ به یاد ماندنی خود با رابی لاولر، او اصرار دارد که در اوج شرایط است.

مک دونالد (22-8-1) بود توسط لاولر متوقف شد در دور پنجم مبارزه قهرمانی سال 2015 آنها در UFC 189 که در آن او بینی خود را شکست و در مبارزه سال به میزان باورنکردنی آسیب دید. از آن زمان، مک دونالد در 10 مبارزه 4-5-1 پیش رفته است، اما قهرمان 32 ساله سابق Bellator احساس نمی کند که از نظر ذهنی یا جسمی در آستانه فصل دوم PFL خود کند شده است.

“من درک می کنم که کسی می تواند این را بگوید. منظورم این است که این یک مبارزه دیوانه‌کننده بود. بعد از آن احساس می‌کردم در یک تصادف رانندگی شده‌ام، اما خدا را شکر می‌کنم که بسیار سالم هستم. و از نظر روحی و جسمی، من از اینکه مدت زیادی در این تیم بودم احساس خوشبختی می کنم و در مقایسه با بسیاری از دوستانی که مدت زیادی در این ورزش بوده اند، احساس می کنم فردی بسیار سالم هستم. نمی‌توانم از شرایط بدنی‌ام راضی باشم.»

مک دونالد، رقیب سابق قهرمانی UFC و قهرمان سبک وزن Bellator، از اشتباهات فصل گذشته درس گرفته است، جایی که توسط قهرمان نهایی ری کوپر III در نیمه نهایی حذف شد. او با برت کوپر (28-15) در 2022 PFL 3، که جمعه در ورزشگاه Esports برگزار می شود، ملاقات می کند.

مک دونالد گفت: “فقط باید سوار اسبم شوم.” “اولین بار نیست که در این دوران حرفه ای در چاد سقوط می کنم. از دست دادن این بد چالش برانگیز است و بد است. این می‌تواند بسیار انگیزه‌بخش باشد، و صداهای خارجی زیادی شروع به ورود می‌کنند، و این خوب نیست، اما باید یک فرد قوی باشید که آن را قبول کنید و به آنچه به آن اعتقاد دارید ادامه دهید و رویای من را دنبال کنید.

و من تمام تلاشم را انجام دادم تا اشتباهات را برطرف کنم و مطمئن شوم که برای رفتن به آنجا و در بهترین حالت امسال خود آماده شده ام، و در اینجا بهترین احساسم را دارم. من هرگز احساس بهتری نداشتم، بنابراین به دنبال نشان دادن آن در این جمعه هستم.”

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا