مسابقات ufc

گامروت برنامه “5 دور خشونت” با تزاروکیان در UFC در رویداد اصلی ESPN 38 را طراحی کرد.

Mateusz Gamrot برنامه “پنج دور خشونت” را با آرمان تزاروکیان در UFC در ESPN 38 طراحی می کند.

لاس وگاس – Mateusz Gamrot می خواهد از اولین هدلاین هشت ضلعی خود نهایت استفاده را ببرد UFC در ESPN 38.

گامروت (20-1 MMA، 3-1 UFC) قرار است روز شنبه در UFC Apex با آرمان تزاروکیان (18-2 MMA، 5-1 UFC) در درگیری با مدعیان سبک وزن رو به رشد دیدار کند. کارت اصلی در ESPN پس از مقدمات در ESPN2 پخش می شود.

جنگنده لهستانی گفت که قرار گرفتن در بالای کارت تنها در پنجمین حضور خود با این شرکت، “افتخار” است، اما زمان بندی نمی تواند بهتر از این باشد زیرا او در حال حاضر در “نخستین” خود است.

بنابراین مردم تعجب کردند که UFC تصمیم گرفتند با توجه به پتانسیل آینده آنها، گامروت و تزاروکیان را در این مرحله از حرفه خود مقابل یکدیگر قرار دهند. با این حال، Gamrot گفت که این محصول این است که هیچ کس دیگری نبرد با آنها را نمی پذیرد. اکنون که این اتفاق می افتد، او قصد دارد یک نبرد حماسی را ارائه دهد.

گامروت به MMA Junkie و سایر خبرنگاران در UFC چهارشنبه در روز رسانه ESPN 38 گفت: “هیچکس نمی خواهد با آرمان دعوا کند، بسیاری از مردم از او می ترسند.” “هیچ کس نمی خواهد با من دعوا کند. ما با هم در هشت ضلعی ملاقات خواهیم کرد. او یک مبارز بزرگ است. مهاجم خوب، کشتی خوب، اما به نظر من نقطه ضعف او جیو جیتسو است. من پسر با تجربه تر هستم با پنج دور. من به فشار عادت کردم من قبلاً قهرمان (در KSW) بودم و فکر می‌کنم نمایش فوق‌العاده‌ای خواهد بود.»

اگرچه یک پایان دیدنی برای گامروت قابل توجه است، اما او گفت که به دنبال چیزی نیست که بتواند باعث شود او در پایان بازنده ظاهر شود. او در حال آماده شدن برای یک مبارزه با اکشن بالای 25 دقیقه است و اگر بتواند تزاروکیان را قبل از بوق پایانی با چیزی بگیرد، مطمئناً آن را خواهد گرفت.

گامروت گفت: “من نمی خواهم مبارزه را خیلی زود به پایان برسانم.” «این پنج دور خشونت خواهد بود. این احتمالاً بزرگترین آزمایش برای من تا کنون خواهد بود و من برای این مرد فوق العاده آماده هستم. اگر فرصتی را زود ببینم، از آن استفاده خواهم کرد.»

اگر Gamrot از UFC در ESPN 38 پیروز بیرون بیاید، او گفت که جایی برای مخفی شدن نام های برتر با 155 پوند وجود نخواهد داشت.

گامروت گفت: “من فکر می کنم برنده مستحق یک پنج نفر برتر (رقیب) بعدی است.”

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا