مسابقات ufc

کوکر خود را برای مسابقه سه گانه «پیتبول» در مقابل مک کی آماده می کند

اسکات کوکر آهنگ پاتریسیو فریره در مقابل ای جی مک کی 3 را تغییر داد: “من دوست دارم آن یکی را به عقب برگردانم”

به نظر می رسد که اسکات کوکر اکنون برای یک مسابقه سه گانه در هیئت مدیره است پاتریسیو فریره و ای جی مک کی.

فریره (33-5 MMA، 21-5 BMMA) عنوان پر وزن را از مک کی پس گرفت. تصمیم به اتفاق آرا در رویداد اصلی Bellator 277 این ماه. در کنفرانس خبری پس از مبارزه، کوکر بلافاصله گفت سه گانه بعید است، اما به نظر می رسد نظر خود را تغییر داده است.

مک کی (18-1 MMA، 18-1 BMMA) فکر می کند که دزدیده شده است، اما یکی از موانعی که Bellator هنگام ساخت یک سه گانه بالقوه باید بر آن غلبه کند، اصرار مک کی بر حرکت به سمت سبک وزن.

کوکر به رادیو MMA Junkie گفت: “من معتقدم که اگر بتوانیم وزن را با AJ انجام دهیم، می دانم که او می خواهد به سمت بالا حرکت کند، من دوست دارم آن یکی را به عقب برگردانم زیرا فکر می کنم این مبارزه سزاوار یک سه گانه است.” . “این واقعاً به AJ بستگی دارد، زیرا او مبارز است، اما وقتی به من گفت که می‌خواهد وزنش را افزایش دهد، اما شاید بخواهد در سال 45 باقی بماند تا با “Pitbull” دوباره این کار را انجام دهد.

ما فقط در مورد آن گفتگوی واقعی نداشتیم زیرا دعوا در روز جمعه بود و من مستقیماً به اینجا (هاوایی) آمدم، بنابراین فرصتی برای صحبت با او یا پدرش نداشتم. اما اگر او بخواهد این کار را انجام دهد، ما قطعا نه نمی گوییم زیرا فکر می کنیم آنها باید این مبارزه را انجام دهند.”

مک کی پس از گذراندن طولانی ترین برد در تاریخ Bellator، اولین شکست حرفه ای خود را در دستان “Pitbull” تجربه کرد. کوکر فکر می کند که با وجود شکست، یک سه گانه ارزش هر دو جنگنده را بالا می برد.

کوکر گفت: “اکنون آنها 1-1 هستند و اکنون یک مبارزه سه گانه بزرگ دارند.” “علاقه های زیادی وجود خواهد داشت، همه می خواهند آن را تماشا کنند و من معتقدم که سهام آنها را افزایش می دهد، برند آنها را در حال حرکت رو به جلو ارتقا می دهد.”

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا