مسابقات ufc

کوکر به تمایل سایبورگ برای جعبه کردن واکنش نشان می دهد

اسکات کوکر: کریس سایبورگ در توافقنامه Bellator خود همیشه توانایی بوکس را داشت

هونولولو – اسکات کوکر، رئیس Bellator مایل به پذیرش است کریس سایبورگتمایل او به باکس بعد از Bellator 279.

بعد از عنوان پر وزن خود را حفظ کرد مقابل آرلین بلنکو روز شنبه در مرکز نیل اس. بلیزدل، سایبورگ (25-2 MMA، 5-0 BMMA) توجه او را به بوکس معطوف کرد، چیزی که او برای مدت طولانی می خواست دنبال کند.

وقتی از کوکر درباره برنامه سایبورگ برای شرکت در مسابقه بعدی بوکس پرسیده شد، کوکر گفت که این توافقی است که این زوج از ابتدا با هم داشتند، بنابراین او آن را رد نخواهد کرد.

کوکر در کنفرانس مطبوعاتی پس از مبارزه Bellator 279 به MMA Junkie و سایر خبرنگاران گفت: “من فکر می کنم این واقعاً به او بستگی دارد.” و من با شما روراست خواهم بود، نمی‌خواهم زیاد وارد جزئیات شوم، اما همیشه توافقی که با او داشتیم این بوده است که او می‌تواند در هر زمانی در قراردادمان با او باکس شود.

“بنابراین او می‌توانست یک سال پیش یا هشت ماه پیش بوکس کند، او همیشه در توافقنامه خود توانایی بوکس کردن را داشت، بنابراین شاید این چیزی باشد که او می‌خواهد امتحان کند یا می‌خواهد بجنگد. من می دانم که او می خواهد با برخی از دختران برتر بوکس مبارزه کند، بنابراین شاید این چیزی است که او می خواهد انجام دهد. مطمئن نیستم.”

سایبورگ که انتظار می‌رود در تابستان امسال بازیکن آزاد شود، با به پایان رساندن جولیا باد (برای کسب عنوان قهرمانی)، آرلین بلنکو، لزلی اسمیت و سیناد کاوانا، قبل از شکست دادن بلنکو با تصمیم اکثریت آرا در مسابقه‌های برگشت خود، رقابت‌های بلاتور را پشت سر گذاشته است. .

اگر سایبورگ دستکش بوکس ببندد، کوکر مطمئن است که خوب کار خواهد کرد.

کوکر گفت: “من فکر می کردم که او امشب عالی به نظر می رسد، و فکر می کنم اگر می خواست واقعاً بوکس شود، فکر می کنم بسیار بسیار موثر خواهد بود.”

مصاحبه کامل پس از مبارزه با کوکر را در ویدیوی بالا ببینید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا