مسابقات ufc

کروز انتظارات زیادی برای بازگشت UFC دارد، فراتر از آن

دومینیک کروز پنج حریف برتر در بازگشت UFC را می‌خواهد: “امسال برمی‌گردم و در حال کسب عنوان هستیم”

قهرمان سابق وزن سبک UFC دومینیک کروز امسال بازگشت را هدف قرار داده است و به رده بالای لشکر چشم دوخته است.

کروز از “مبارزه شب” بیرون می آید پیروزی مقابل پدرو مونهوز در دسامبر گذشته و پس از از دست دادن عنوان قهرمانی خود در سال 2016، به روند پیروزی بازگشته است.

کروز در مصاحبه ای گفت: “من آماده هستم.” Schmo. “من بی وقفه تمرین می کنم. من فقط می‌خواهم با کسی روبرو شوم که در قسمت بالای من است، نه زیر من در نردبان. من خیلی وقته دارم دعوا میکنم من لیاقت هیچ چیز را ندارم، اما بالا رفتن از نردبان چیزی جز منطق به نظر نمی رسد.»

او ادامه داد: من امسال برمی گردم و در حال کسب عنوان قهرمانی هستیم. اگر نه امسال، سال بعد، در حال کسب عنوان هستیم، اما هر مبارزه به آن هدف نزدیک‌تر می‌شود.»

کروز (24-3 MMA، 7-2 UFC) اکنون دوست دارد یک شوت دیگر به عنوان قهرمانی بزند، اما مایل است تا راه خود را برای بازگشت بجنگد. با خبر هنری سجودو، آخرین مردی که او را شکست داد، بازگشت و درخواست شلیک مستقیم به طلا، کروز فکر می کند که او نیز باید در راه بازگشت بجنگد.

“اگر ضربه ای نخورم، شوت نمی گیرم، اما افرادی را که باید شکست دهم را شکست می دهم. من در یک رگبار برد دو مبارزه هستم دومینیک کروز امسال بازگشت را هدف قرار داده است و به رده بالای لشگر نگاه می کند.ruz گفت. ما افرادی را نام می بریم که حتی برای بیش از یک سال در استخر تست USADA نبوده اند. بنابراین، افرادی که خارج از استخر تست USADA بوده اند، چرا حتی برای یک عنوان در حال بحث هستند؟

“این برای من معنی ندارد. بنابراین تنها افرادی که در مناظره برای عنوان هستند افرادی هستند که به طور فعال حرفه خود را در خط مقدم قرار داده اند، و این همه کسانی هستند که فعالانه در این بخش حضور داشته اند. اگر در تقسیم بندی فعال نبوده اید، به انتهای خط بروید، نقطه».

کروز نام خاصی برای مبارزه بعدی خود در ذهن ندارد، اما خوشحال است که از سیجودو برای بازگشت به هشت ضلعی استقبال می کند. سجودو قبل از بازنشستگی کروز را تمام کرد در UFC 249 برای حفظ عنوان خود در وزن باطل، یک توقف کروز مسابقه داد.

“من می خواهم به سمت بالا حرکت کنم. کروز گفت، یکی از پنج نفر برتر را به من بدهید. به من یک آلدو، یک پتر یان، و یک آلجامین استرلینگ بده. میدونی چیه، بازی برگشت با سجودو رو به من بده وقتی که او با هم بازی کرد. برام مهم نیست اجازه دهید من اولین نفری باشم که او با او روبرو می شود تا اگر بخواهد بلافاصله به لیگ برگردد. من با او گوشت گاو نداشتم.»

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا